loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Karma v astrológii

Karma v astrológii

Karma v astrológiiSlobodná vôľa
Karma v astrológii

Karma v astrológii
Karma v astrológii

Termín „karma“ nabáda k činom, k vykonaniu vôle a je základom mnohých ázijských filozofií tvrdiacich, že všetko, čo robíme v tomto živote,  bude mať významný dopad na náš ďalší osud. Na rozdiel od kresťanstva, kde sa božská vôľa prijíma ako nutná a samozrejmá, v náboženstvách podporujúcich karmickú filozofiu má človek slobodnú voľbu robiť čokoľvek, avšak musí pochopiť, že jeho skutky majú obdobný účinok ako bumerang.

Počas jeho ďalšieho vývoja sa mu to vráti, hoci v iných rovinách existencie.

V astrológii sa na karmu hľadí ako na vzťah medzi príčinou a dôsledkom. Pre každý náš skutok existuje odpoveď rovnakej sily. Zlo plodí zlo, či už v tomto živote alebo v inom a rovnako tak dobro plodí dobro. Pre každé znamenie existujú určité situácie, ktoré môžu byť podrobné analyzované. Hazard a slobodná vôľa budú hrať dôležitú rolu, ktorá nám môže ukázať, ako sa nás karma v priebehu nášho ďalšieho vývoja týka.

Hlboká znalosť našej astrálnej mapy od narodenia môže pomôcť identifikovať tie prvky, ktoré sú nám prakticky súdené už od prvého dňa života. Zabrániť počiatočným nerovnováham, ktoré nám určujú fatálne postavenie planét karmickou hrou existencie, teda podniknúť prospešné kroky vo chvíli, kedy nás hviezdy zvýhodňujú. Takto si môžte v živote stanoviť ciele a nebyť závislý len na osude, ale budete mať možnosť učiniť jasné kroky k nájdeniu rovnováhy pre pohodlný život vás a vašej rodiny. Do určitej miery to vyzerá tak, akoby ste sa snažili vzdorovať osudu dobre premyslenými akciami najpozitívnejších účinkov.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.