loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kamene pre každé znamenie

Kamene pre každé znamenie

Kamene pre každé znamenieKamene podľa horoskopu
Kamene podľa horoskopu

Ideálny kameň
Ideálny kameň

Váhy – smaragd: Je symbolom sebavedomia, pomôže vám nájsť potrebnú odvahu a silu pre splnenie cieľov, ktoré si kladiete. Zároveň symbolizuje lásku na prvý pohľad.

Škorpión – zafír: Je to kameň, ktorý do vášho života prináša stabilitu a rovnováhu, obklopuje vás ochrannou aurou a zároveň vám dáva silu a odvahu splniť si každé prianie - stačí sa jednoducho sústrediť na stanovený cieľ.

Strelec – ametyst: Posilňuje vôľu a svojou fialovou farbou vracia život do všetkých kútov vášho tela. Je to kameň, ktorý zmierni vaše výbušné sklony a pomáha vám kontrolovať sa vždy, keď máte pocit, že každú chvíľu vybuchnete.

Kozorožec – opál: Tento drahokam vám pomôže ľahko prekonať profesionálne alebo emocionálne depresie a zhromažďuje všetky pozitívne energie, aby vám dodal potrebnú sebadôveru a vitalitu, aby ste všetko začali od začiatku. Opál je symbolom začiatku nádejí.

Vodnár – granát: Inteligencia a rešpekt sú dva uznávané atribúty tohto kameňa. Predstavuje základné hodnoty, podľa ktorých sa v živote riadite, aby ste žili v šťastnom a slušnom prostredí.

Ryby – topás: Pokiaľ trpíte závratmi, únavou, prechladnutím, poruchou sústredenia sa alebo problémami s krvným tlakom, tak všetky tieto ťažkosti zlepšíte pomocou tohto kameňa, ktorý pri umiestnení na postihnuté miesta môže výrazne znížiť nežiaduce príznaky. Je kameňom dlhého a bohatého života. 

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.