loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kamene pre každé znamenie

Kamene pre každé znamenie

Kamene pre každé znamenieKamene podľa horoskopu
Kamene pre každé znamenie

Vyberte si kameň pre seba
Vyberte si kameň pre seba

Baran – rubín: Je stelesnená vášeň a predstavuje úplnú oddanosť, bez ohľadu na situáciu a okolnosti. Lásku priťahuje vždy ako magnet

Býk – malachit: Prináša harmóniu a odháňa akúkoľvek negatívnu energiu, ktorá by vás mohla deštruktívne ovplyvniť. Nabije vás nevyčerpateľným optimizmom a dobrou náladou, čo vám umožní vidieť aj krásne stránky života.

Blíženci – achát: Podporuje hojenie a prináša nutnú rovnováhu, zároveň je to kameň, ktorý poukazuje na nevyhnutnú zmenu v živote vedúcu k znovuobjaveniu seba samého. Nabije vás konštruktívnou energiou, ktorá bude riadiť vašu cestu k sebapoznaniu.

Rak – perla: Predstavuje šťastie, ktoré musíte nielen objaviť, ale si ho aj udržať. Tento kameň je symbolom múdrosti, ktorá je stále prítomná vo vašich gestách a radách, ktoré dávate svojím blízkym.

Lev – diamant: Je kameňom šťastia, ktorý vám otvorí cestu k úspechu; je kameňom úprimnosti, ktorý ukazuje presne to, čo vo svojom srdci cítite a je symbolom čistej lásky a lojality. Ponúka tiež väčšiu silu na sústredenie sa.

Panna – olivín: Tento kameň prináša do vášho života pokoj a to ako po duchovnej stránke, tak aj po stránke fyzickej. Vytvára uvoľňujúcu energiu v celom vašom tele a zbaví vás občasnej nervozity a stresu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.