loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Hviezdny sex: Planéty ovplyvňujú našu erotiku

Hviezdny sex: Planéty ovplyvňujú našu erotiku

Hviezdny sex: Planéty ovplyvňujú našu erotiku
Hviezdny sex: Planéty ovplyvňujú našu erotiku

Vplyv planét na erotiku
Vplyv planét na erotiku

Môže byť ľudská erotika vysvetlená pomocou hviezdnej analýzy?

Áno, môže, čo ale nie je ľahké kvôli zložitosti tohto fenoménu. K tomu je potrebný lepší prístup, aby sa podarilo jasne zistiť sexuálne preferencie ovplyvnené hviezdami.

Pri pohľade na erotiku evidentne hrajú najdôležitejšiu úlohu inštinkty. Zapojením rozumu a sociálneho pozadia sa všetko veľmi komplikuje. Z toho vyplýva, že sexualita má v prvom rade povahu sociálnu a až druhotne súvisí s našou rozmnožovacou potrebou.

Ku podivu to nie je Venuša, ktorá najviac ovláda našu sexualitu, ale Mars.

Keď Mars vstúpi do nášho znamenia zverokruhu, dajú sa omnoho ľahšie analyzovať aspekty týkajúce sa našej jedinečnej sexuality. Ale ani Venušu nemôžeme úplne obísť. Už zo svojej podstaty pomáha objasniť naše sexuálne preferencie. Aj Mesiac, planéta citov a emócií par excellence, môže ovplyvniť našu sexualitu - je neustálym iniciačným faktorom bez ohľadu na to, či sa jedná o ženy alebo mužov.

Viacmenej všetky planéty nám môžu niečo prezradiť o našej sexualite a je dobré na to nezabudnúť, predovšetkým pri komplexnej analýze nášho erotického profilu.

A na čo by sa nikdy nemalo zabudnúť? To sú vplyvy a prítomnosť niekoľkých rozhodujúcich faktorov pre definíciu našej sexuality:

Mars – ukazuje nám spôsob, akým vyjadrujeme našu skutočnú sexuálnu prirodzenosť.

Venuša – u nej odhalíme, čo konkrétne nás dráždi, aké impulzy môžu rozpútať naše erotické túžby a po akej milostnej predohre túžime.

Mesiac – niektoré z našich základných emocionálnych potrieb sa nachádzajú v podobe predstav, erotických snov, sexuálnych fantázií a pod.

Eros – pomôže lepšie pochopiť mieru intenzity našej túžby, ktorou obvykle disponujeme predovšetkým v skrytej oblasti fetišov a sexuálnych odchýlok. Či už si to uvedomujeme alebo nie, má ich väčšina z nás.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.