loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Horoskop na rok 2012

Horoskop na rok 2012

Horoskop na rok 2012Horoskop 2012: Baran, Býk, BlíženciHoroskop 2012: Rak, Lev, PannaHoroskop 2012: Váhy, Škorpión, StrelecHoroskop 2012: Kozorožec, Vodnár, Ryby
Horoskop 2012: Baran, Býk, Blíženci

Horoskop 2012: Baran, Býk, Blíženci
Horoskop 2012: Baran, Býk, Blíženci

Baranice

  • Začiatok roka bude trochu pochmúrny, veci nepôjdu podľa vašich plánov a svojou tvrdohlavosťou môžete docieliť len tvrdý pád. S blížiacou sa jarou ale pookrejete a začnete od základov meniť svoj doterajší spôsob života. Ste otvorené novým pracovným možnostiam a ani v láske si nekladiete hranice. Najlepšie si budete rozumieť s príbuzným ohnivým znamením, ktoré má rovnaké sny ako vy. Po materiálnej stránke pozor na časté míňanie. Finančná situácia sa vám síce podstatne zlepší, avšak s ňou vzrastie aj vaša túžba utrácať. Pre zadané môže aj táto skutočnosť znamenať kameň úrazu vo vašom vzťahu, ktorý potom bude skutočne ťažké zachrániť. Ak ste už pevne rozhodnuté meniť svoj životný štýl, zahrňte doň aj viac pohybu. Rok 2012 vás priam vyzýva k zdravšiemu spôsobu života, ktorým si zabezpečíte nielen krvné výsledky na jednotku, ale aj optimistickejší pohľad na svet.
Býčice
  • Planéta šťastia Jupiter sa počas roku 2012 približuje k vášmu znameniu a zabezpečí vám tak hojnosť a radosť vo všetkých sférach života. Asi najbadateľnejšou bude materiálna stránka. Môžete sa tak tešiť na vzrastajúce príjmy, nové pracovné možnosti, školenia, skúsenosti, projekty... Toto všetko vám samozrejme zaberie dosť času, preto budete občas nútené dať svojho partnera a deti bokom. Na jeseň by ste si mali dopriať výdatnú dovolenku, počas ktorej načerpáte množstvo nových síl na pokračovanie vo svojom doterajšom uponáhľanom spôsobe života. Ak plánujete svoju rodinu rozšíriť o nového člena, môže sa vám to podariť práve počas dovolenky. Druhá polovica roka je tiež vhodná na zásnuby či manželstvá. Do skvelej formy vás pri prípadnom vyčerpaní môžu dostať kúpele a samozrejme pravidelné cvičenie zamerané najmä na krčnú chrbticu, ktorá vám počas tohto roka ako jedna z mála bude robiť na čele vrásky.
Blíženkyne
  • Rok 2012 vám prináša nevídané možnosti, avšak ak ich nechcete prepásť, musíte prekonať všetku lenivosť a chopiť sa ich. Naberte odvahu a vydajte sa za svojim cieľom a buďte aktívne! Priaznivé postavenie planét vám je naklonené a v situáciách, ktoré si vyžadujú okrem zručnosti aj štipku šťastia, vám určite dopomôže. S príchodom jesene vás môžu prekvapiť nečakané výdavky. Ak budete ale počas roka šetrnejšia, ich vyplatenie vás určite nezaskočí. V láske vás naopak môžu zaskočiť nečakané flirty, vyznania lásky a odvážne dobrodružstvá, ktorým veľmi rady podľahnete. Najmä nezadané majú vysoké šance stretnúť tento rok svoju veľkú lásku, pri ktorej sa konečne ustália. V zdraví pozor na psychické problémy, v rušnom období ste náchylné podľahnúť stresu či depresiám, nezabúdajte preto na dostatočný relax a pobyt v prírode.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.