loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Vodnár

Hodíme sa k sebe? Vodnár

Hodíme sa k sebe? VodnárVodnár a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Vodnár

Vhodný partner pre Vodnára?
Vhodný partner pre Vodnára?

Vodnár-Baran: Obe znamenia sú výraznými individualitami. Spočiatku ich k sebe priťahuje spoločný zmysel pre akčnosť, zábavu a podobný štýl života. Neskôr ich práve tieto veci od seba začnú oddeľovať. Medzi intelektuálnym Vodnárom a tvrdohlavým Baranom, ale nikdy nevznikne taká pevná láska, aby prekonala všetky bariéry, ktoré im ich povahy hádžu pod nohy. V zozname priateľov si však vzájomne nemôžu chýbať.

Vodnár-Býk: Na začiatku im môže pomotať hlavu vzájomná príťažlivosť prameniaca paradoxne z opačných pováh. Keď ale zamilovanosť opadne, z Vodnára a Býka sa väčšinou stanú skvelí priatelia, ochotní si pomôcť vždy a všade. Nesnažte sa ale z kamarátstva urobiť partnerský vzťah, inak by ste stratili partnera aj kamaráta v jednom.

Vodnár-Blíženci: Oboch spája ich spoločenská a komunikatívna povaha. Rozumejú si tak v sexe, ako aj pri dennodenných praktických činnostiach, avšak miestami sa jeden v druhom stráca. Ich výhodou je ale to, že sa nikdy neomrzia, a tak aj prestávka vo vzťahu, s najväčšou pravdepodobnosťou opäť skončí vášnivým objatím.

Vodnár-Rak: Vodnár aj Rak dokážu s trochou snahy vytvoriť harmonický pár. V spoločnosti sú obaja milými spoločníkmi, ktorí na druhých pôsobia ako nerozlučný pár. Doma je však potrebné aby sa posnažil aj Vodnár, inak Rakovi raz istotne prasknú nervy. Vodnár vedomý si svojej silnej príťažlivosti, však Raka opäť raz zvedie.

Vodnár-Lev: Vodnár a Lev sú obaja silnými znameniami, preto je ich vzťah mnohokrát nielen plný vášne, ale aj hlučných hádok. Spája ich pozitívny vzťah k životu, láska k zábave, smiechu aj peniazom, oddeliť ich ale môžu spory založené na rozličných názoroch týkajúcich sa vlastných životných smerovaní.

Vodnár-Panna: Praktická Panna dokáže rozlietaného Vodnára uzemniť a zniesť z výšin do reality ich spoločného domova. Tam majú pokojný vzťah plný lásky a porozumenia, častokrát bez zbytočných hádok a výčitiek. Mnohé náročné Panny avšak po boku Vodnára nenájdu to svoje šťastie, ktoré v živote hľadajú, a tak sa ich vzťah skončí zväčša práve v momente, kedy sa obaja uspokoja so stagnáciou ich vzťahu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.