loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Váhy

Hodíme sa k sebe? Váhy

Hodíme sa k sebe? VáhyVáhy a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Váhy

Vhodný partner pre Váhy?
Vhodný partner pre Váhy?

Váhy – Baran: Medzi týmito dvoma znameniami bude veľké napätie. Jedno slovo alebo gesto môže veľmi ľahko druhého vyprovokovať  a vyvolať hádku. Nemajú dosť trpezlivosti, aby sa lepšie poznali a súdia druhého príliš rýchlo. Ani jeden z nich nie je dostatočne tolerantný.

Váhy – Blíženci: Tvoria spolu miliónový tím. Váhy vedia, ako si Blížencov získať. Blíženci sa však nenechávajú zahanbiť - prinášajú do vzťahu stále nové podnety, aby udržali prvotnú vášeň.

Váhy – Býk: Ich vzájomná príťažlivosť sa odohráva na fyzickej aj chemickej úrovni. Skutočne sa milujú. Keď je jeden z nich napadnutý, ten druhý sa ako tiger zahryzne do hrdla nepriateľa. Jeden druhému sú verní a navzájom si dôverujú.

Váhy – Rak: Pokiaľ Váhy pristúpia na veľké množstvo kompromisov, existuje asi päťpercentná pravdepodobnosť, že ich vzťah bude fungovať. Rak má premenlivú povahu, čo privádza Váhy do šialenstva, pretože nechcú mať partnera, ktorý má viac tvárí. Hádajú sa často kvôli najmalichernejším drobnostiam. Hádka tohto druhu nebýva výnimkou: „Prečo si berieš tú zelenú bundu, keď vieš, že ju neznášam?“

Váhy – Lev: Základom ich vzťahu je silné priateľstvo. Pokiaľ jeden z nich urobí chybu, druhý bude mať pochopenie. Dokážu si odpustiť, pretože skutočne stoja o to, aby ich vzťah fungoval a sú si vedomí toho, že citový vzťah neznamená len smiech, ale aj slzy. Obdivujú sa navzájom a rešpektujú.

Váhy – Panna: Majú odlišné povahy, ale zároveň dostatok trpezlivosti. Panna však máva občas ironické výlevy, ktoré Váhy berú ako útok na svoju osobu. Tieto dve znamenia majú neustále rozpory bez ohľadu na ich príčinu a neustále spolu súťažia.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.