loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Strelec

Hodíme sa k sebe? Strelec

Hodíme sa k sebe? StrelecStrelec a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Strelec

Vhodný partner pre Strelca?
Vhodný partner pre Strelca?

Strelec – Baran: Hodia sa k sebe vďaka tomu, že sú obaja vášniví. Keď sa stretnú, dochádza ku skutočnému výbuchu citov. Bohužiaľ sú občas k partnerovi nevšímaví, čo býva najčastejší dôvod stroskotania ich vzťahov.

Strelec – Býk: Majú spolu dobrý vzťah, dopĺňajú sa a pri nepríjemnostiach sú si navzájom oporou. Strelec sa snaží presadiť svoj vplyv voči Býkovi, čo Býka dokáže veľmi rozčúliť.

Strelec – Blíženci: Bohužiaľ kvôli úplne odlišnému charakteru nie sú títo dvaja stvorení na stabilný vzťah. Majú odlišné záujmy a s chuťou si navzájom pripomínajú chyby.

Strelec – Rak: Jeden pre druhého predstavujú dva extrémne póly. Zatiaľ čo Rak potrebuje ochranu a zázemie, Strelec túži po dobrodružstve  a slobode. Rak je citlivý, zatiaľ čo Strelec je omnoho ľahostajnejší.

Strelec – Lev: Majú spolu veľmi dobrý vzťah založený na poctivosti a vernosti. Lev má kľúč k srdci Strelca – presne vie, čo má kedy povedať, aby si ho získal. Vie tiež, čo je podstatné a ako ho upokojiť.

Strelec – Panna: Sú ako voda a oheň. Strelec Pannu úplne neznáša, nepáči sa mu tak jej nadradenosť, ktorú stavia na obdiv, tak aj jej ješitnosť. Panna neznáša Strelcovu dobrodružnú povahu a jeho nadutosť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u




 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.