loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Škorpión

Hodíme sa k sebe? Škorpión

Hodíme sa k sebe? ŠkorpiónŠkorpión a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Škorpión

Vhodný partner pre Škorpióna?
Vhodný partner pre Škorpióna?

Škorpión – Baran: Obaja sú autoritatívni a presne vedia, čo od druhého očakávajú. Či bude ich vzťah fungovať, závisí len na nich. Kvôli malým rozdielom sa môžu ľahko rozísť. Ak sú však schopní drobných kompromisov, môžu mať krásny, plodný vzťah.

Škorpión – Býk: Tieto dve znamenia sú veľmi priame. Nestrácajú čas veľkými slovami a rozprávkovou romantikou. Tvoria dobrý tím, pretože sa berú takí, akí sú a nepodliehajú ilúziám. Väčšinou veci, ktoré podnikajú robia spoločne, čo ich dosť zbližuje a obaja to považujú za dôležité.

Škorpión – Blíženci: Pokiaľ sa rozhodnú byť spolu, mali by sa najskôr dobre poznať, pretože im hrozí divoký vzťah kvôli ich výbušným povahám. Ťažko prekonávajú ťažkosti a málokedy si odpúšťajú.

Škorpión – Rak: Vo vzťahu týchto dvoch Škorpión rád preberá vedenie a Rakovi to vyhovuje. Majú spolu krásny vzťah plný flirtovania. Dokážu sa milovať a vedia, kedy je potrebné urobiť kompromis, aby vzťah dobre fungoval.

Škorpión – Lev: Mal by existovať nejaký zákon zakazujúci prítomnosť týchto dvoch ľudí v jednej miestnosti. Absolútne sa neznášajú a vonkoncom nie sú jeden k druhému tolerantní. Nemajú k druhému žiadnu trpezlivosť a ani sa netúžia poznať ako priatelia.

Škorpión – Panna: Sú výborní partneri, keď ich človek vidí, je jasné, že sú stvorení jeden pre druhého. Sú krásni, keď sa milujú a sú roztomilí aj keď sa hádajú. Vždy sa o seba starajú a nenechajú sa ovplyvniť ohováraním okolia.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.