loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Ryby

Hodíme sa k sebe? Ryby

Hodíme sa k sebe?  RybyRyby a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Ryby

Vhodný partner pre Ryby?
Vhodný partner pre Ryby?

Ryby-Baran: Prvotná nepoddajnosť Rýb, Baranov takmer vždy zaujme. Keď už sa títo dvaja dajú dokopy, závisí najmä na ohnivej Baranovej povahe, či ich vzťah vydrží pár neľahkých skúšok. Zasnené Ryby totiž občas dokážu nechtiac skĺznuť aj do iných vôd, čo žiarlivý Baran nedokáže prekusnúť.

Ryby-Býk: Ak v ich vzťahu nebude chýbať tolerancia a vzájomná dôvera na oboch stranách, vytvoria spolu ideálny harmonický vzťah, v ktorom sa budú obaja cítiť bezpečne a milujúco. Starostliví Býci vždy zabezpečia rodinnú pohodu plnú dobrého jedla a Ryby sa zas postarajú o veselú náladu aj počas všedných dní.

Ryby-Blíženci: Táto kombinácia sa z astrologického hľadiska nedoporučuje. Ryby sú pre vzdušných Blížencov príliš zasnené, citlivé a romantické. Vyžadujú si vyznania lásky, nehu a starostlivosť a prelietavý Blíženec také čosi nemáva v povahe.

Ryby-Rak: Súlad dvoch vodných znamení je nemožné nespozorovať. Ryby si s Rakom dokonalé rozumejú snáď po všetkých stránkach. Klape im to tak v erotike, ako aj pri spoločných nákupoch, či domácich prácach. Občas ich vzťah síce môže poštekliť lenivosť, pôžitkárske sklony oboch, ich ale raz dva prebudia späť k životu.

Ryby-Lev: Dominantný Lev by na pohľad submisívnym Rybám rád vládol. Problém pri takejto kombinácii nastáva vtedy, keď sa Ryba rozhodne pre nejaký úlet. Vernosť totiž nie je jej silnou stránkou, čo majetníckeho Leva dokáže poriadne rozohniť. A Ryba a oheň dokopy veru nejdú.

Ryby-Panna: Týmto dvom znameniam chýba schopnosť sa pochopiť, preto takéto spojenie nebýva práve najšťastnejšie. Praktická a perfekcionistická Panna zasnenú Rybu málokedy chápe a už tobôž ju nepovzbudí v jej občas až utopistických snoch. Najväčším kameňom úrazu týchto vzťahov, je preto zlyhanie v komunikácii.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.