loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Rak

Hodíme sa k sebe? Rak

Hodíme sa k sebe? RakRak a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Rak

Vhodný partner pre Raka?
Vhodný partner pre Raka?

Rak – Baran: Príliš spolu nekomunikujú, a tak ani jeden nie je schopný zistiť, čo si praje ten druhý. Každý od toho druhého očakáva, že sa ho bude snažiť oslniť a bude do vzťahu prinášať nové podnety, preto ich vzťah nemôže fungovať.

Rak – Býk: Keď sa stretnú, okamžite sa začnú priťahovať, ako keby našli životný poklad a musia ho rýchlo získať, aby im ho nikto neukradol. Majú oči len jeden pred druhého a milujú sa z celého srdca.

Rak – Blíženci: Blíženci sa budú cítiť pri dobývaní Raka osamelo, pretože Rak o nich nebude prejavovať záujem. Pokiaľ majú byť predsa len spolu, musí im partner neustále dodávať pocit, že ho úplne nedobyli a nehovoriť mu príliš často „milujem ťa“.

Rak – Rak: Sú spolu veľmi šťastní, ako dve bytosti v jednej osobe. Sú ideálnymi partnermi, môžu mať spolu vzťah, ktorý vydrží až do zlatej svadby. A čo je najdôležitejšie, jeden druhého rešpektujú a nikdy nestratia trpezlivosť, aj keď ten druhý pochybí.

Rak – Lev: Lev je štedrý a Rakovi sa páči, keď sa oňho Lev stará. Lev mu môže ponúknuť všetko, čo si jeho srdce žiada vrátane citov a obetavosti. Majú spolu dobrý vzťah založený na dôvere a vzájomne sa dopĺňajú.

Rak – Panna: U vás je žiarlivosť chorobou. Pokiaľ si nezavoláte desaťkrát denne, aby ste sa uistili, kde a s kým druhý je a čo robí, necítite sa dobre. Kvôli vzájomnej majetníckej povahe nie je vzťah medzi vami možný. Ak ho predsa len naviažete, prinesie vám viac sĺz než radosti.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.