loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Panna

Hodíme sa k sebe? Panna

Hodíme sa k sebe? PannaPanna a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Panna

Vhodný partner pre Pannu?
Vhodný partner pre Pannu?

Panna – Baran: Baranova charizma a sila si Panny podmaní, veľmi ho obdivuje, a preto mu venuje svoju pozornosť. Baran je tým nadšený a vždy sa snaží urobiť na Pannu dobrý dojem a získať si jej srdce. Ich vzťah je plný radosti a sú na svete jeden pre druhého.

Panna – Býk: Panna je v určitých veciach plachšia, úzkoprsá a konzervatívnosť, bláznovstvo a nespochybniteľná Býkova drzosť sa s jej temperamentom v žiadnom prípade nezlučuje. Aj keď sa budú snažiť nájsť spoločné body, vzťah medi nimi je vopred určený k neúspechu.

Panna – Blíženci: Panna je síce plachá, to však neznamená, že je nerozhodná. Má jasné zásady, hodnoty a priority a vie presne, čo od života chce. Zato Blíženci žijú zo dňa na deň, neplánujú, ale nechávajú rozhodnutie na osude, s čím Panna vôbec nesúhlasí. Títo dvaja nie sú na rovnakej vlne a bohužiaľ sa nebudú spolu cítiť naplnení a šťastní.

Panna – Rak: Buď z priveľkej lásky alebo z prílišnej tvrdohlavosti budú jeden na druhého extrémne žiarliť. Sú schopní ísť za druhým taxíkom, sledovať ho a dokonca najať si súkromného detektíva, aby odhalili neveru. Kvôli vzájomnej nedôvere budú v spoločnom vzťahu veľmi trpieť.

Panna – Lev: Ich povahy sú úplne protikladné. Líšia sa ako spôsobom myslenia a chovania, tak aj v komunikácií. Lev je veľmi otvorený, rád si užíva život, zatiaľ čo Panna je romantickejšia a je radšej, keď partner uhádne jej myšlienky a priania než aby musela hovoriť, čo má na srdci. Kvôli rozdielom medzi nimi nemá ich vzťah dlhé trvanie a koniec obvykle prinesie skôr utrpenie Panne ako Levovi.

Panna – Panna:
Tento vzťah býva sladký ako med, plný romantiky a dôvery. Títo dvaja sú stvorení jeden pre druhého, výborne si rozumejú počúvajú jeden druhého a čo je najdôležitejšie – snažia sa neustále tomu druhému hovoriť sladké reči, pretože si sú vedomí, ako sú jeden pre druhého dôležitý. Pokiaľ ide o hádky, vznikajú málokedy a rýchlo pominú.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.