loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Lev

Hodíme sa k sebe? Lev

Hodíme sa k sebe? LevLev a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Lev

Vhodný partner pre Leva?
Vhodný partner pre Leva?

Lev-Baran: Napriek ohnivým povahám je toto spojenie takmer ideálne. Temperamentný Baran a ctižiadostivý Lev dokážu vytvoriť vzťah, v ktorom ich spájajú nielen spoločné záľuby k športu a zábave, ale tiež k peniazom a podnikavosti. Z milencov sa tak mnohokrát stávajú aj partneri v podnikaní, ktorých cieľom je spoločne zveľaďovať svoju domácnosť a kontá.

Lev-Býk: Ak má tento vzťah fungovať, vyžaduje si mnoho práce a úsilia, a to z obidvoch strán. Býka často osloví Levova výrazná a spoločenská povaha, Leva zas Býčie istoty a stabilita. Medzi oboma tiež panuje silná fyzická príťažlivosť, ktorá im nedovolí prehliadnuť jeden druhého. V názoroch sa síce dosť líšia, no s veľkou dávkou trpezlivosti, môžu dospieť aj ku kompromisu.

Lev-Blíženci: Spája ich láska k zábave a spoločenským stretnutiam, na ktorých sa obaja radi predvádzajú. Spoločné súžitie však môže zaznamenať isté problémy, a to najmä vtedy, keď sa jeden druhého snaží prerobiť, či dokonca zmanipulovať. Pomôže trpezlivosť a veľká dávka porozumenia.

Lev-Rak: Z Raka a Leva môže pri troche snahy vzniknúť ideálny párik s dokonalou domácnosťou a šťastnou rodinkou. Lev sa rád o Raka postará po materiálnej stránke, Rak zase Levovi s obľubou pripraví domácu pohodu, avšak nemajú problém si občas aj svoje role vymeniť. Hoci sa v niektorých názoroch nepohodnú, po hádkach sa zväčša vášnivo udobria.

Lev-Lev: Dve dominantné a ctižiadostivé znamenia, nemusia automaticky vytvoriť celoživotných nepriateľov. Aby sa vyhli každodenným hádkach, výčitkám a obvineniam, musia si jeden druhého skutočne a od srdca vážiť. Iba tak si dokážu prepáčiť neumytý riad, či špinavé ponožky na zemi. Najlepšie sa odreagujú v spoločnosti svojich známych, kde obaja radi zahviezdia.

Lev-Panna: Odlišné povahy ich predurčujú k večným nedorozumeniam. Vzťah im bude klapať jedine vtedy, keď sa sebavedomý Lev posnaží aspoň z času na čas vyjsť romantickej Panne v ústrety a keď mu hĺbavá Panna, aspoň občas povie na rovinu čo si želá. V inom prípade budú pre koniec trpieť obaja, Panna sa však z toho spamätá o čosi neskôr.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.