loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Kozorožec

Hodíme sa k sebe? Kozorožec

Hodíme sa k sebe? KozorožecKozorožec a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Kozorožec

Vhodný partner pre Kozorožca?
Vhodný partner pre Kozorožca?

Kozorožec – Baran: Žiadna veľká nenávisť ani láska, ich vzťah je normálny ako medzi dvoma známymi. Keď sa stretnú, v očiach im nezaiskrí ani sa im nepodlomia kolená, keď sa spolu začnú rozprávať. Pokiaľ sa rozhodnú pre vzťah, bude to skôr platonická láska.

Kozorožec – Býk: Tvoria spolu výborný tým, pokiaľ ide o vyjednávanie a plánovanie stratégie. Pri komunikácií sa doplňujú – spoločne dostávajú najlepšie nápady, preto sú ideálnymi partnermi vo firme, menej už v láske.

Kozorožec – Blíženci: Ani trochu sa k sebe nehodia, nenachádzajú nič spoločného. Pokiaľ nakoniec však predsa príde k tomu, že sa pokúsia o vzťah, nebude mať dlhé trvanie, pretože sú tak odlišní, že si nemajú čo povedať. Nepreferujú rovnaké podniky, rovnakých priateľov a pohybujú sa v úplne odlišných kruhoch.

Kozorožec – Rak: Kozorožec hľadá materiálnu stabilitu a profesijnú rovnováhu. Rak o tejto stránke života až tak veľmi nepremýšľa. Kladie dôraz na city, čo je pre Kozorožca neprijateľné. Kozorožec si myslí, že vzťah funguje dobre, pokiaľ sú v ňou zastúpené peniaze aj láska.

Kozorožec – Lev: Títo dvaja často robia chybu v tom, že si mýlia lásku, ktorú k sebe prechovávajú ako dobrí priatelia s láskou medzi dvoma zamilovanými. Aj keď si výborne rozumejú, vo vzťahu to bude škrípať. Riskujú, že to skonči zle a nebudú sa chcieť už nikdy znova vidieť.

Kozorožec – Panna: Pokiaľ sa skutočne snažia, je vzťah medzi nimi možný a dokonca môže byť veľmi pekný. Musia byť obaja trpezliví a v záujme svojho vzťahu mať silu vzdať sa svojej ješitnosti a prijať nutnosť robiť kompromisy.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 

Fórum

viac...
Fórum Hranie deti na zemi - Zuzana.Kov Názor na Sunar - barborka235 káva - Libik detox - ternika darček pre svokru - Esíčko Bolesti a šport - ReBarbora Celulitída - Stojkova.marcela1 Kremy proti celulitide - Seny
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.