loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Blíženci

Hodíme sa k sebe? Blíženci

Hodíme sa k sebe? BlíženciBlíženci a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Blíženci

Vhodný partner pre Blížencov?
Vhodný partner pre Blížencov?

Blíženci – Baran: Ste ideálna dvojica, každý vidí, ako veľmi ste jeden do druhého zamilovaní. Medzi vami existuje chemická aj fyzická príťažlivosť. Keď ste spolu, každý úsmev a pohľad venujete len partnerovi.

Blíženci – Býk: Ste ako pes a mačka. Nemôžete vydržať v jednej miestnosti bez toho, aby ste sa nepodpichovali. Vzťah medzi vami môže fungovať len zázrakom. Sú medzi vami také veľké rozdiely, že sa Blíženci s Býkom väčšinou neznesú.

Blíženci – Blíženci: Viete sa spolu baviť a každý okamih prežívate naplno. Problém sa však môže vyskytnúť, pokiaľ sa jeden druhého nenasýtite. Začnete sa totiž rýchlo nudiť a skončíte vzťah zvláštnou vzájomnou láskavosťou.

Blíženci – Rak: Vzťah medzi vami môže byť nebezpečný. Rak vykladá svoje city na stôl, zatiaľ čo Blíženci sa s citmi väčšinou pohrávajú. Rak však berie hry vážne, čo mu môže spôsobiť mnoho trápenia.

Blíženci – Lev: Blíženci si Levov spracovávajú k obrazu svojmu, ale Levovia im sú po vôli len v prípade, že im na vzťahu záleží a pokiaľ chcú, aby si udržali náklonnosť Blížencov. Majte s Levmi trpezlivosť, pokúšajte sa ich meniť len ak vám to dovolia – inak by sa to mohli neskôr obrátiť proti vám.

Blíženci – Panna: Blíženci sú nerozhodní, zatiaľ čo Panna presne vie, čo chce a tak nemá príliš trpezlivosti s neistými Blížencami. Kvôli zlej komunikácií medzi oboma partnermi vzťah škrípe.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.