loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Hodíme sa k sebe? Baran

Hodíme sa k sebe? Baran

Hodíme sa k sebe? BaranBaran a (ne)ideálny partner
Hodíme sa k sebe? Baran

Vhodný partner pre Barana?
Vhodný partner pre Barana?

Baran-Baran: Bohužiaľ sa k sebe dvaja Baranovia nehodia. Oba sú veľmi tvrdohlaví a navzájom sa neposlúchajú, takže vzťah medzi nimi nie je možný. Majú dominantný charakter a obaja sú vodcovské typy neustále si merajúce sily.

Baran-Býk: Cítia k sebe skutočné a hlboké city a skutočne veria, že si sú súdení. Najčastejším problémom tohto páru je, že Býk je príliš impulzívny, takže je schopný Barana ľahko rozčúliť.

Baran-Blíženci: Keď sa stretnú, okamžite sa navzájom priťahujú. Ľahko medzi nimi preskočí iskra, ktorá je schopná založiť poriadny požiar. Potom, čo oheň spáli všetko, čo môže, uhasne rovnako rýchlo ako vzplanul. Baranove dominantné tendencie sa Blížencom príliš nepáčia.

Baran-Rak: Títo dvaja si nerozumejú natoľko, aby tento vzťah mohol fungovať. Nedostatok komunikácie vyjde najavo hneď, ako zmizne prvotná príťažlivosť. Baran neberie na vedomie Rakove city, čo situáciu nijak nezlepšuje.

Baran-Lev: Majú veľmi podobný temperament a hodia sa k sebe ako dva kúsky puzzle. Obaja sú bojovníci a prajú si dosiahnuť svoje ciele. Tvoria spolu zohraný tým, navzájom sa podporujú a sú k sebe veľmi lojálni.

Baran-Panna: Pannu láka Baranova odvaha a obdivuje ho za to. Vzťah medzi nimi je založený predovšetkým na priateľstve a až druhotne na láske. Potrebujú teda veľmi veľa trpezlivosti a porozumenia, aby tento vzťah fungoval.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.