loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Čo to je astrológia a horoskop?

Čo to je astrológia a horoskop?

Čo to je astrológia a horoskop?Horoskop a jeho presnosť
Horoskop a jeho presnosť

Horoskop a jeho presnosť
Horoskop a jeho presnosť

Mnoho ľudí, ktorí čítajú horoskopy na určitý deň alebo rok, súhlasia alebo nesúhlasia s tým, čo prežili. K tomu jedna astrologická poznámka: keď čítame alebo sa dozvedáme nejaké informácie, vlastne zisťujeme určité vlastnosti Slnka z nášho horoskopu. Napríklad horoskop, ktorý má Slnko v Kozorožcovi, bude sedieť na človeka narodeného v znamení Kozorožca.

Dodávame však, že okrem Slnka sa v horoskope objaví tiež ascendent, mesiac, ďalšie planéty atď., ktoré môžu byť umiestnené v znameniach veľmi odlišných od toho, kde sa nachádza Slnko. V tomto prípade je zrejmé, že taký človek má vlastnosti zodpovedajúce iným znameniam a tieto vlastnosti môžu byť veľmi odlišné od jeho pôvodného znamenia(!) Znamenie vo chvíli narodenia skutočne neposkytuje vyčerpávajúce informácie o vlastnostiach daného človeka. Z toho vyplýva, že omnoho presnejšie než aplikácia všeobecných schém, je zostavenie kompletného horoskopu.

Preto sa v realite stáva, že človek číta horoskop, ktorý nezodpovedá jeho vlastným skúsenostiam.

Horoskop musí totiž brať do úvahy veľmi veľa prvkov a v danom znamení zverokruhu: napríklad v Strelcovi sa narodili milióny ľudí, takže pokiaľ človeku daný horoskop nezodpovedá, existuje značná šanca, že bude zodpovedať niekomu inému, ktorý sa narodil v rovnakom znamení.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.