loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Čo to je astrológia a horoskop?

Čo to je astrológia a horoskop?

Čo to je astrológia a horoskop?Horoskop a jeho presnosť
Čo to je astrológia a horoskop?

Okamih narodenia predurčuje vlastnosti človeka na celý život
Okamih narodenia predurčuje vlastnosti človeka na celý život

Astrológia a horoskop spolu úzko súvisia. Líšia sa, a zároveň dopĺňajú, pretínajú sa a s ich pomocou môžete zistiť, kým ste, čo by ste mohli či mali robiť.

Astrológia je reč znamení. Funguje podľa svojich zákonov a významu.

Astrológia tiež predpokladá, že okamih narodenia predurčuje charakteristické vlastnosti človeka na celý život. Astrológia umožňuje zostaviť určitú mapu, ktorá ukazuje všetky povahové rysy človeka, ale môže tiež vyčítať vplyvy alebo udalosti, ktoré sa už odohrali alebo sa odohrajú v živote dotyčného. Inými slovami: astrologické symboly, ktorých význam zistíme z mapy vesmíru, ktorý sa nachádza nad nami v okamihu nášho narodenia (pozícia planét), nám poskytnú tieto informácie.

Všeobecne známym účelom horoskopu je predpovedať budúcnosť, ale jeho skutočný zmysel je iný. Každý človek je zrkadlom, odrazom slnečnej sústavy v okamihu svojho narodenia. Horoskop je obrazom alebo zastavením vo chvíli narodenia človeka. Na základe okamihu narodenia sa zostavuje osobný horoskop každého človeka a astrológia ho využíva k určeniu základných vlastností danej osoby.

Hodina, minúta, miesto narodenia, postavenie Slnka (či vychádzalo alebo zapadalo), poloha planét, miest narodenia – tieto základné prvky prinášajú nevyhnutné údaje na určenie, či dieťa je Rak alebo Baran, aký je jeho ascendent, s akými znameniami horoskopu si bude rozumieť a akú životnú púť mu pripravili hviezdy vo chvíli narodenia.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.