loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Čínsky horoskop a naše dieťa

Čínsky horoskop a naše dieťa

Čínsky horoskop a naše dieťaČínsky horoskop a povahové vlastnosti detí Čínsky horoskop vášho dieťaťa
Čínsky horoskop vášho dieťaťa

Čínsky horoskop vášho dieťaťa
Čínsky horoskop vášho dieťaťa

Dieťa narodené v roku Koňa

  • Dieťa v znamení Koňa je živé striebro. Je hlučné, neposedné a často aj neposlušné. Miluje život a voľnosť, a s týmto rátajte už od jeho útleho detstva. Koník potrebuje slobodu, pohyb vonku na ihrisku, nebezpečné hry a možnosť rozhodnúť sa sám. Pravidlá, príkazy a sparťanská disciplína ho dusia. Naučte ho ovládať svoju impulzivitu, no rozhodne nie zákazmi a tvrdou rukou. Takto na vás malý Koník totiž raz dva zanevrie a naplánuje si trebárs aj útek z domu.
Dieťa narodené v roku Kozy
  • Malá Kozička milujúca všetko umenie sa už do tohto sveta rodí s ružovými okuliarmi. Pomoc, rady a podporu rodičov bude vyhľadávať po celý svoj život a bolo by hlúpe to meniť. Dieťa v tomto znamení býva totiž veľmi zraniteľné a každé odmietnutie nesie veľmi ťažko. Jeho melancholická nálada mu môže častokrát privodiť aj nejaké ochorenie. Inak je Kozička nežná, prítulná a potrebuje byť mojkaná, ľúbená a pomaznaná tak často ako sa len dá. Jedlo a pohodlie domova predstavujú pre Kozliatko tie najkrajšie istoty na svete.
Dieťa narodené v roku Opice
  • Dieťa v znamení Opice je nezbedné, optimistické, plné zvedavých otázok a bezočivých rečí. Život s ňou rozhodne nie je stereotyp. Malá Opička sa totiž dokonale vyzná v rôznych klamstvách a líškavých technikách. Vďaka svojej bystrosti raz dva odhalí všetky vaše slabé stránky, ako aj vaše úmysly presvedčiť ju na pre ňu nevýhodný „obchod". Veselá Opica si chtiac nechtiac robí rada zo všetkých svojich blízkych oddaných sluhov a vy, i keď sa budete zdráhať, nakoniec jej lichôtkam určite podľahnete.
Dieťa narodené v roku Kohúta
  • Malý Kohútik je často tak trochu knihomoľom, ktorý svojím mudrovaním občas dokáže pekne liezť na nervy. Mamičky ale aj tak môžu byť spokojné, pretože toto sčítané dieťa to v živote dotiahne zväčša ďaleko. Mnoho milionárov sa narodili práve v tomto znamení a všetci majú spoločnú jednu vlastnosť – sú tak trochu „iní". Kohút je samostatný, nebojácny, precízny až puntičkársky. Zároveň má často pre druhých bláznivé až výstredné sny a je nepraktickí. Keď sa však Kohút rozhodne ísť po svojej bláznivej ceste, nič ho nezastaví. Kohútik býva tiež najväčším kritikom v rodine, no neberte jeho poznámky ako urážku. Toto dieťa to s vami myslí úprimne a keďže je čistej mysle, často ani nechápe prečo sa kvôli jeho slovám iní hnevajú.
Dieťa narodené v roku Psa
  • Veselý a hravý Psík miluje nadovšetko svoj domov a rodinu. Vie byť prítulný ako mačiatko a verný ako skutočný pes. Ak mu ale niekto krivdí dokáže sa veľmi ľahko pustiť do boja a obhájiť svoju česť, rovnako ako aj ochrániť slabšieho pred nejakým tyranom. Týmito svojimi vlastnosťami si toto dieťa poľahky získa mnoho priateľov a obdivovateľov. Mohlo by sa zdať, že je bitkár, no opak je pravdou. Toto dieťa nerado vyhľadáva konflikty a pristúpi na ne len v krajnom prípade. V iných prípadoch využíva s dokonalou zručnosťou svoje diplomatické schopnosti.
Dieťa narodené v roku Prasaťa
  • Toto dieťa je odvážne, sebaisté a rozhodné. Nezvykne plakať ani sa ponosovať. Prasiatko nevyžaduje takú starostlivosť ako iné deti, dokáže sa totiž o seba v podstate postarať aj samo. Potrebuje ale mať pocit, že sa na vás môže kedykoľvek obrátiť. Ak nechcete aby v živote premárnilo svoje šance, rozvíjajte v ňom sebadisciplínu. Prasa je veľmi šikovné a inteligentné, no občas podľahne svojej lenivosti a nevyužíva všetky ponúkané možnosti. Ak toto dieťa bude cítiť vašu lásku, verte že vám ju vášnivo a úprimne opätuje. Prasa totiž nezabúda a čokoľvek čo mu urobíte vám dvojnásobne vráti.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.