loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie?

Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie?

Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie? Číslo 1, 2, 3 - Krokodíl, Koza, VodaČíslo 4, 5, 6 - Trstina, Ocelot, SupČíslo 7, 8, 9 - Vietor, Oheň, Dážď
Číslo 7, 8, 9 - Vietor, Oheň, Dážď

Číslo 7, 8, 9 - Vietor, Oheň, Dážď
Číslo 7, 8, 9 - Vietor, Oheň, Dážď

Číslo 7 - Vietor

  • Vietor je symbolom nestálosti a zmien. Vaša obdobie je rozpoltené a rovnako tak rozpoltená ste aj vy sama. Máte tendenciu o všetkom pochybovať - sama o sebe, o partnerovi, o budúcnosti ... Nastavte vetra svoju tvár a nechajte sa ním príjemne ochladiť. Práve to totiž potrebujete! Vaše obavy sú zbytočné, tak zostaňte v pokoji. Nemusíte všetko riešiť hneď a na všetko hľadať bezpodmienečne odpoveď. Doprajte si trochu kľudu a buďte viac dôverčivá - predovšetkým váš partner si pochybovačnosť z vašej strany nezaslúži.
Číslo 8 - Oheň
  • V tomto období nesmiete zaváhať! Stavte na svoju intuíciu. Oheň - to je symbol sily, tepla, vášne i rešpektu. To všetko v sebe máte, stačí to len rozdúchať! K tomu vám poslúži vaša vytrvalosť. Bez váhania sa vrhnite do riešenia problémov, ktoré vás doteraz ťažili, hviezdy sú vám naklonené. Dávajte si len pozor, aby ste pri svojom konaní neboli arogantné, prílišná sebaistota je občas na škodu. Dariť sa vám bude najmä v pracovnej oblasti. Dokážte, že máte cit pre riadenie tímu ľudí - a kariérny postup je váš!
Číslo 9 - Dážď
  • Dážď z nás podobne ako voda zmýva všetko zlé, navracia nám vitalitu a chuť do života. Čaká vás jedno z najkrajších období, tak to využite. Prekonajte svoj ​​strach a vyskúšajte niečo, k čomu by ste sa za normálnych okolností neodhodlali. Máte na to! Práve teraz je obdobie, kedy by ste mohli zožať ovocie za svoje doterajšie snahy. Buďte bystré - niektoré prekvapenia bývajú očiam dôkladne skryté. Do ich hľadania zapojte všetky zmysly.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.