loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie?

Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie?

Aztécky horoskop - čo vás v najbližšej dobe čaká a neminie? Číslo 1, 2, 3 - Krokodíl, Koza, VodaČíslo 4, 5, 6 - Trstina, Ocelot, SupČíslo 7, 8, 9 - Vietor, Oheň, Dážď
Číslo 4, 5, 6 - Trstina, Ocelot, Sup

Číslo 4, 5, 6 - Trstina, Ocelot, Sup
Číslo 4, 5, 6 - Trstina, Ocelot, Sup

Číslo 4 - Trstina

  • Čaká vás introvertné obdobie, v ktorom k sebe nikoho nepustíte. Vnútri seba si potrebujete trochu upratať, pozametať. Máte tendenciu vracať sa príliš do minulosti a to vás vyčerpáva! Nepodľahnite smutným náladám, bezmocnosti a strachu, pretože toto je len dočasné obdobie! A ak budete trpezlivá a vytrvalá, kto vie - možno vo svojej melanchólii zistíte, ako je fajn, že minulosť je za vami, že prítomnosť je bezchybná a budúcnosť si môžete riadiť vy sama. Nie je to fantastické?
Číslo 5 - Ocelot
  • Ocelot je nenápadná, ale vrtká a bystrá šelma. Práve také bude vaše aktuálne obdobie. Nič vám neunikne, budete hýriť zaujímavými nápadmi, ktoré môžete uplatniť predovšetkým v pracovnej oblasti. Aj v láske vás čaká pozitívne obdobie. Máte šancu zoznámiť sa s množstvom zaujímavých ľudí a dokonca stretnúť aj pána Pravého. Ak ste šťastne zadaná, je toto obdobie ideálnou dobou pre uzavretie manželstva. Tak smelo do toho! Pozor si dávajte na svoje zdravie - ste unáhlené, chcete všetko hneď. Viac relaxujte.
Číslo 6 - Sup
  • Čaká vás náročné obdobie - v kladnom i zápornom slova zmysle. Osud vám prichystal rad prekážok, ale tiež vás obdaril značnou dávkou odhodlania a trpezlivosti, takže sa vám všetky podarí prekonať. Keď vás niekedy zachváti panika, zhlboka sa nadýchnite a povedzte si: „Veď to prejde“. Nič netrvá večne! Zamerajte sa predovšetkým na sebazdokonaľovanie, ste vytrvalé a máte šancu so sebou urobiť takmer zázraky!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.