loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Astrológia lásky

Astrológia lásky

Astrológia lásky Planéty ovplyvňujú naše romantické vzťahy
Planéty ovplyvňujú naše romantické vzťahy

Planéty ovplyvňujú našu lásku
Planéty ovplyvňujú našu lásku

V závislosti na type vzťahu k určitým planétam, napríklad k Venuši a Mesiacu, môžeme odhadnúť vývoj našich romantických vzťahov aj do budúcna. Pokiaľ sa nám nedarí nájsť rovnováhu medzi rodinným a milostným životom, nemôžu sa uspokojujúcim smerom vyvíjať ani naše vzťahy. Aj v prípade, že za nami stoja všetky priaznivé planéty, budú naše vzťahy odsúdené na neúspech. Okrem toho, obaja partneri musia o vzťah neustále usilovať - nestačí, že sa jeden zo zamilovaných pokúša o súlad. Aby láska vydržala, je teda potrebné úsilie oboch.

Podľa toho, ktorá planéta nás ovláda, bude naša osobnosť viac alebo menej citlivá a budeme potrebovať láskyplné gestá alebo neustále uisťovanie o partnerových citoch. Mesiac v Baranovi napríklad ukazuje na sebaistú osobnosť, ktorá nebude od partnera vyžadovať príliš mnoho pozornosti. Mesiac v znamení Býka bude naopak znamenať neustálu potrebu dôkazu lásky zo strany partnera. Inak však dôkazy citu v rámci páru nie sú tým, čo zaisťuje dobrý chod vzťahu. Rozhodujúcim sú skôr spoločenské kontakty a schopnosť oboch partnerov harmonicky sa zapojiť do väčšej skupiny, než ktorej sú súčasťou.

Bez ohľadu na znamenie zverokruhu alebo na planéty rozhodujúce o našom osude, naše úsilie musí smerovať ako smerom doporučeným profesionálnymi astrológmi, tak musí ladiť so spoločnosťou, priateľmi a s naším zamestnaním. Bez tohto neustále benevolentného prístupu voči partnerovi, jeho potrebám a voči spoločnosti budeme zbytočne začínať vzťah plný vášne, vzrušenia  a horúcich scén. Skôr či neskôr sa prejaví to, čo sme zanedbali alebo vedome ignorovali, a zažijeme nefalšované sklamanie.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.