loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Astrológia lásky

Astrológia lásky

Astrológia lásky Planéty ovplyvňujú naše romantické vzťahy
Astrológia lásky

Láska podľa astrológie
Láska podľa astrológie

Ako hviezdy môžu pomôcť v láske?

Byť zamilovaný je pravdepodobne jeden z najpríjemnejších pocitov, ktoré môžeme počas života zažiť. Avšak aj keď sa naplnia všetky naše priania, stále hľadáme istotu, že láska nezmizne, a že bude stále rovnaká ako v dobe zamilovanosti.

Astrológovia nám môžu poradiť v mnohom, vrátane lásky. Pozor, pretože predpokladom kvalitnej predpovede o našich možnostiach v láske je aj náš vážny záujem o duchovnú oblasť. Nestačí si s niekým rozumieť v láske, ale tiež sa musíme poznať tak dostatočne, že prijmeme partnerove kladné aj záporné vlastnosti.

V astrológii lásky hrajú veľmi dôležitú úlohu planéty a vesmírne objekty. Hovoríme o ženských a mužských planétach, inak povedané, o planétach určujúcich mieru aktivity zapojenú do sociálnej a emocionálnej oblasti života.

Mesiac a Venuša sú z astrologického hľadiska ženské planéty rozhodujúce o dynamike ženských citových vzťahov. Mesiac môžeme prirovnať k matke, ktorá nám zaisťuje teplý domov a vnútorný pokoj. Venuša nám zas otvára celý svet, kde budeme neustále hľadať krásu, city a lásku, na aké sme boli zvyknutí v detstve.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.