loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Ako vypracovať profesionálny horoskop?

Ako vypracovať profesionálny horoskop?

Ako vypracovať profesionálny horoskop?
Ako vypracovať profesionálny horoskop?

Ako vypracovať profesionálny horoskop?
Ako vypracovať profesionálny horoskop?

Všetci sme viacmenej oboznámení s astrálnymi mapami zostavenými, aby čo najpresnejšie predpovedali našu budúcnosť. Tieto mapy tradične predstavujú kruhový diagram rozdelený do 12 častí. Existuje tiež špeciálny software na túto činnosť. Pomocou neho môžu byť astrálne mapy zostavené veľmi rýchlo, avšak neposkytujú ďalšie podrobnosti, ktoré sú k dispozícii len po konzultácii so špecialistami v astrológii.

Horoskop je grafické znázornenie vzťahu medzi obzorom a zdanlivým smerom Slnka po oblohe. Je to vzťah, ktorý sa mení podľa zemepisnej šírky, dĺžky a podľa časových období kalendárneho roka, kedy sa horoskop zostavuje. Na základe pôvodného grafického znázornenia sa prechádza k stanoveniu polohy hviezd a vplyvu, ktorý môžu mať na osud daného človeka. Preto ľudia narodení v rovnakú dobu, ale na rôznych miestach, majú rozdielny horoskop.

Horoskop a jeho znaky sa ďalej zobrazujú pozdĺž trasy Slnka na páse rozdelenom do 12 rovnakých segmentov, z nich každý je určený pre jedno znamenie zverokruhu. Slnko, Mesiac a planéty vyvolávajú svojím pohybom v každom segmente pásu rôzne vplyvy, takže je zrejmé, kedy je napríklad Venuša v Rybách a Mesiac vo Váhach. Tieto vplyvy môžu pôsobiť vo chvíli narodenia človeka, ale tiež neskôr, v akomkoľvek období života.

Takzvaných astrologických domov je 12 a ich veľkosť a tvar sa líši v závislosti na zemepisnej polohe. Domy sa počítajú v opačnom smere hodinových ručičiek zľava tak, že prvých šesť sa nachádza pod obzorom a ďalších šesť nad. Planéty sa potom ľahko umiestnia pomocou astrologických máp a ich postavenia v dopredu požadovanom čase. Týmto mapám sa hovorí „tabuľka efermid“, sú základným nástrojom každého astrológa. Nájdete ich na internete a môžte si ich kedykoľvek podrobne preštudovať.

V konečnej fáze, po preskúmaní astrologického zobrazenia vo všetkých jeho detailoch, astrológovia vyvodia závery a rozhodnú, či sa bude jednať o priaznivý alebo nepriaznivý horoskop. Napríklad, pokiaľ sa planéty nachádzajú v určitej vzdialenosti od seba, bude horoskop alarmujúci, naopak pokiaľ tomu tak nie je, znamená to dobré správy pre osobu, ktorej horoskop sa zostavuje. Informácie o týchto aspektoch planét, o ich polohe a význame je možné nájsť pomocou špecifických pracovných nástrojov astrológov alebo tiež na internete.

Pri zostavovaní informácií, ktoré poskytujú planéty, astrologické domy, symboly a ďalšie detaily, je možné pripraviť odbornú analýzu individuálneho horoskopu. Ak je analýza svedomite vypracovaná, odhalí mnoho zaujímavých aspektov pre záujemcov, ktorí chcú vedieť toho čo najviac o sebe a o ich ďalšej ceste osudu. Nie je to však jednoduchá práca. Je potrebné vynaložiť veľa času a mať značnú trpezlivosť. Väčšinou ale zistíte, že to za tú námahu stojí. Okrem toho, existujú rôzne kompenzácie, dostatočné na to, aby ste svoj koníček premenili v príjemné podnikanie.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.