loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Ako nás ovplyvňuje Mesiac?

Ako nás ovplyvňuje Mesiac?

Ako nás ovplyvňuje Mesiac?Spln a časti tela ovplyvnené Mesiacom
Ako nás ovplyvňuje Mesiac?

Ako nás ovplyvňuje Mesiac?
Ako nás ovplyvňuje Mesiac?

Hovorí sa, že pri splne trpíme nespavosťou a viac podliehame zlým myšlienkam. Mesiac je strážcom Zeme. Je vždy v jej blízkosti. Dáva Zemi energiu, ktorá nás v závislosti na našej citlivosti ovplyvňuje viac alebo menej.

Mesiac je v astrológii dôležitým faktorom rovnováhy. Bol uctievaný už v dobách veľkých faraónov. Niektoré náboženstvá ho považujú za bránu otvárajúcu dvere do raja. Ako vieme, prechádza štyrmi fázami, ktoré sa stále opakujú.

Prvá fáza Mesiaca – nov: v kalendári nov symbolizuje čierny kruh. Je to obdobie, kedy sa Mesiac nachádza medzi Zemou a Slnkom a má tvar polmesiaca. V tejto fáze nám Mesiac prináša optimizmus, sebadôveru a veľké odhodlanie. Pokiaľ sa niečoho snažíme dosiahnuť a tento cieľ si určíme ako prioritu, v nove ho môžeme dosiahnuť. Je to obdobie vhodné pre meditáciu, nachádzanie samého seba a pre určovanie cieľov.

Druhá fáza Mesiaca – prvá štvrť: je to obdobie pred novom trvajúce dva týždne. Sila Mesiaca v tejto fáze v dvoch extrémoch ovplyvňuje našu fyzickú stránku – buď nás posilňuje, rozvíja a napĺňa naše telo energiou alebo nás naopak zráža k zemi a telu necháva minimálnu životaschopnosť. Je na vás, či sa vydáte cestou k uzdraveniu alebo k zničeniu. Pamätajte si, že pokušenie má mnoho podôb a ľahko sa môžete nechať zviesť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.