loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?

Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?

Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?Vyskúšajte si uhádnuť znamenie v praxi
Vyskúšajte si uhádnuť znamenie v praxi

Ktoré znamenie rýchlo stráca trpezlivosť?
Ktoré znamenie rýchlo stráca trpezlivosť?

Rak obvykle zostáva tam, kde sa cíti pohodlne, nezapája sa do konverzácie a ani si nepraje byť akokoľvek obťažovaný alebo ohrozovaný, môže potom reagovať dosť nepríjemným spôsobom.

Lev je odvážny, ale i tvrdohlavý, prejavuje odhodlanie. Zdá sa, že sa nedá skrotiť, ľahko oživí atmosféru a hovorí o všetkom donekonečna.

Panna je vždy pripravená s potešením o všetkom diskutovať a hovoriť. Ponúka mnoho informácií o tom, čo by poslucháča mohlo zaujímať, je rada stredobodom pozornosti vďaka svojim výrokom.

Váhy sú ľudia vyrovnaní, obvykle upokojujú vyhrotenú atmosféru, páči sa im tiež vymýšľať rôzne príbehy. Niekedy si vôbec nie sú istí svojím tvrdením, ťažko sa sústredia, napriek tomu vás ľahko odhadnú.

Škorpión je veľmi premenlivý a obvykle sa snaží mať svoje chovanie pod kontrolou. Často sa dostáva do stretu s autoritou, vášnivo diskutuje a snaží sa ostatných ovládnuť.

Strelec nemá trpezlivosť zostať dlho na jednom mieste, zvedavosť ho stále vedie k preskúmavaniu okolia. Ak sa môže niečo zaujímavé dozvedieť, bude vás počúvať s maximálnou pozornosťou. Je rád v spoločnosti detí. S radosťou usporadúva oslavy alebo podobné akcie.

Po objavení niektorej výraznej charakterovej vlastnosti vyššie uvedených typov, skúste zaradiť vašich nových známych do niektorého znamenia. Na potvrdenie svojho odhadu sa spýtajte priamo ich, v akom znamení sa skutočne narodili. Pokiaľ ste sa dôkladne pripravili, poteší vás, že sa potvrdila správnosť vašich hypotéz a v budúcnosti sa budete cítiť istejšie.

Samozrejme, nie je to tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. O každom znamení sa dá hovoriť omnoho obsažnejšie. Postupom času a po dlhšej praxi v oblasti astrológie zistíte, že možné je všetko, vrátane odhalenia ďalších astrologických aspektov určitej osoby, nielen jej znamenia zverokruhu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.