loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?

Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?

Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?Vyskúšajte si uhádnuť znamenie v praxi
Ako môžete uhádnuť astrálne znamenia?

Rozoznajte znamenia
Rozoznajte znamenia

Často je možné predvídať astrálne znamenia novo spoznanej osoby jednoducho tým, že poznáme jej prevládajúce osobnostné rysy a zrovnáme ich so sadou znakov špecifických pre každé znamenie. Predovšetkým je samozrejme nutné približne poznať aspoň niektoré detaily astrologickej povahy – tých však nie je toľko a ani nie sú príliš zložité.

Prvý krok, ktorý musíme urobiť pre stanovenie znamenia zverokruhu nám menej známej osoby, je pozorne sledovať jej chovanie a snažiť sa analyzovať niektoré dominantné rysy osobnosti:

Kozorožca napríklad ľahko spoznáme, pokiaľ bude mať nasledujúce osobnostné rysy: zdržanlivosť ale i tvrdohlavosť, úprimnosť a otvorenosť v komunikácii, jemnú dávku surovosti alebo aspoň ľahostajnosti.

Vodnár sa dá veľmi ľahko rozpoznať, pretože je skôr zasnený, neustále hľadá neuveriteľné dobrodružstvá. Miluje hudbu, je kreatívny, veľmi spoločenský a stále túži po zmene svojho postavenia.

Ryby sú ľudia v spoločnosti utiahnutejší, aspoň v prvej fáze venujú málo pozornosti tomu, čo sa deje v ich okolí. Majú záujem o umeleckú stránku a môžu vás príjemne prekvapiť, i keď niekedy dosť zvláštnym spôsobom.

Barana ľahko spoznáte podľa jeho netrpezlivosti, emotívneho temperamentu a túžby po ovládaní ostatných. Navonok prejavuje násilnícke znaky a rovnako vyniká v konverzácii.

Býk je rovnako tvrdohlavý ako Kozorožec, môže sa zdať hrubý a bez hanby, uštipačne odpovedá, keď to najmenej čakáte. Je však osobou dôveryhodnou a tiež veľmi emocionálne založenou.

Blíženci sú ľudia emocionálni, ľahko a dlho sa hnevajú. Sú to však tiež ľudia, ktorí si často na verejnosti nasadzujú masku, môžu byť veľmi zdvorilí, dokonca pôvabní, ale i nerozhodní a rozmarní.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.