loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » 2010: Rok Tigra v čínskom horoskope

2010: Rok Tigra v čínskom horoskope

2010: Rok Tigra v čínskom horoskopeCharakteristika Tigra
Charakteristika Tigra

Charakteristika Tigra
Charakteristika Tigra

Pre rok Tigra sú charakteristické tieto rysy: činorodosť, dobrodružný duch, nezávislosť, vynaliezavosť, štedrosť, impulzívnosť a duchaprítomnosť. To všetko budeme potrebovať, aby sme dokázali úspešne čeliť výzvam tohto roku, ktoré pre mnohých z nás nebudú veľmi príjemné.

Jednou z vlastností Tigra je, že je výborným vodcom, a preto sa v roku 2010 uplatnia charizmatické a sebavedomé osobnosti, ktoré vďaka týmto vlastnostiam prenesú na ostatných nielen dôveryhodnosť a silu, ale aj pozitívne naladenie a humor. Práve títo ľudia udržia veci pod kontrolou, zvládnu všetky úlohy a čelia všetkým výzvam.

Tiger je často nepredvídateľný. Môže sa prejaviť voči svojmu okoliu tiež ako ničivý živel, preto bude nutné, aby si ľudia dávali obzvlášť pozor a boli opatrní vo všetkých činnostiach, čo vykonávajú. Z emočného hľadiska je potrebné vyhnúť sa stresu a udržiavať pod kontrolou všetky negatívne pocity a nálady.

Vážne mienená umiernenosť je pre rok 2010 dobrou voľbou, obzvlášť keď nechceme na konci roku zostať bez energie a s množstvom nepotrebných problémov na krku. Všetku energiu je potrebné sústrediť na splnenie stanovených cieľov, neplytvať ňou na riešenie nezmyselných konfliktov a malicherných rozbrojov.

Z priaznivej konštelácie môžu v tomto roku plne čerpať predovšetkým vojaci, policajti, podnikatelia, burzoví makléri, ale tiež umelci, vychovávatelia a výskumníci. To vyplýva z predošlých rokov v znamení Tigra – jedná sa napríklad o roky 1962, 1974, 1986 alebo 1998.

V znamení Tigra sa narodilo tiež mnoho významných osobností. Kto sa narodil ako Tiger býva obvykle ctižiadostivý a činorodý, skoro dosiahne úspech a vie sa na vrchole udržať ako napríklad Agatha Christie, H.G. Wells, Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Jodie Foster, Marilyn Monroe, Demi Moore či Tom Berenger.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.