loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » 2010: Rok Tigra v čínskom horoskope

2010: Rok Tigra v čínskom horoskope

2010: Rok Tigra v čínskom horoskopeCharakteristika Tigra
2010: Rok Tigra v čínskom horoskope

Rok 2010 = Rok Tigra
Rok 2010 = Rok Tigra

Rok 2010 je v astrológii označovaný ako rok Tigra. Pod ochranou Tigra sa starý rok prehupol do nového 14. februára, presne na sviatok sv. Valentína. Bude to rok zmien, v ktorom v závislosti na vynaloženom úsilí dosiahneme nové duchovné ciele.

Tiger síce vládne až v tomto roku, ale určité charakteristiky spojené s touto šelmou nájdeme už v celom predchádzajúcom období poznamenanom fyzickou silou až agresivitou. Znamená to, že rok 2010 nebude úplne najpriaznivejší, ale prinesie pozitívne veci, ktoré budú stáť za zmienku.

Z finančného hľadiska sa dajú očakávať ťažkosti, či dokonca katastrofy. Kto ich však prekoná, bude na konci tohto obdobia silnejší a finančne stabilnejší. Zvláštnu pozornosť je potrebné venovať politickej scéne, kde sa môžu veci vyvíjať nepredvídateľne a môžu finančne ovplyvniť aj tých najskúsenejších obchodníkov.

Veľmi dôležitú úlohu bude hrať v roku Tigra osobné úsilie. Ak chce človek dosiahnuť svoj cieľ, musí viac ako inokedy stavať na vlastných schopnostiach a skúsenostiach a menej sa spoliehať na pomoc ostatných, ktorí budú dostatočne zamestnaní vlastnými záležitosťami a problémami - nebudú veľmi priaznivo reagovať na žiadosť o pomoc.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.