loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt

Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt

Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt
Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt

Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt
Veľká šťastná rodinka Jolie-Pitt

Stretnúť celú rodinku Jolie-Pittovcov na pohodovej rodinnej prechádzke je vcelku vzácne.

Angelina Jolie (35) a Brad Pitt (47) zobrali svojich šesť detí na prechádzku v New Orleans, kde Pitt natáča nový film Cogan's Trade.

Angelina ho navštívila spolu so všetkými ich deťúrencami a počas pobytu bývajú spoločne vo vlastnom dome, ktorý sa nachádza vo francúzskej štvrti v New Orleans.

Angelina a Brad vychovávajú spolu šesť detí, tri vlastné a tri adoptívne.

Shiloh, ako obvykle, oblečená ako chlapec, Pax (adoptívny mladší chlapček) s namosúrenou tváričkou, a Maddox (ktorého si Angelina adoptovala ešte ako single) vyzerá, akoby zas niečo vyparatil.

Hlavne, že Angelina s Bradom vyzerajú uvoľnene a šťastne.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
hena12323 marec, 2011 o 16:20
aj ja som si inak vsimla ako lama, ze celebrity sa, apon na Slovensku, hrdia tym, ako kazdy den varia a sami si upratuju, lebo by im vadil cudzi clovek v byte a niektore, ze ani aupairky nevyuzivaju, no to by som chcela vidiet... posla mna aj normalnej matke, ktora toto vsetko naozaj robi sama, do istej miery zacne liezt rutina na mozog, i ked si to vacsina nechce priznat a nie este zenam, ktore maju aktivny pracovny a spolocensky zivot..., tom ufakt neverim, ze take si upratuju sami, varia, maju stale poriadok a este su na to aj pysne
lama23 marec, 2011 o 16:13
Chcela by som vediet ako u nich vyzera bezny den, ked Angelina, ako sama hovori a ako hovori strasne vela celebrit inak, vari pre 8 ludi..., ci aj oni maju neporiadok, alebo tam beha domaca a vsetko je vzapati upratane...
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.