loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Tom Hanks, júlový Rak

Tom Hanks, júlový Rak

Tom Hanks, júlový Rak
Tom Hanks, júlový Rak

Tom Hanks, júlový Rak
Tom Hanks, júlový Rak

Tom Hanks je z kategórie hercov ako stvorených na filmovú tvorbu. Svoje role hrá príkladne a je jedným z mála, ktorý dokáže preniesť diváka do deja tak, aby na vlastnej koži pocítil všetko, čo daná postava prežíva.

Narodil sa 9. júla a je Rakom, ktorý si vybudoval vlastný osud, nikomu nedovolil za seba rozhodovať. Filmy ako Forrest Gump, Zachráňte vojaka Ryana, Láska cez internet, Philadelphia, Chyť ma, ak to dokážeš, Da Vinciho kód, Súkromná vojna pána Wilsona či jeden z jeho najnovších, adaptácia bestselleru Danna Browna, Anjeli a Démoni, sa navždy radia medzi pozoruhodné a vysoko kvalitné snímky.

Získal dvoch Oscarov a prevzal tiež mnoho cien za najlepšieho herca. Pôsobí zároveň ako režisér a filmovým producent.

Ľudia narodení v znamení Raka nerobia veci zbytočne a ich voľby majú vždy opodstatnený dôvod. Len zriedkakedy sa nechávajú viesť chvíľkovými emóciami, dávajú prednosť racionalite a spravodlivosti. Neznášajú klamstvo, sú lojálny priatelia, čo je veľmi vzácna vlastnosť - sú vám nablízku nielen v šťastných okamihoch, ale i vo chvíľach, keď ste na dne.

Pokiaľ robíte niečo so záujmom, snažíte sa rozvíjať a byť najlepší vo svojom odbore, rovnako ako Tom Hanks, tak môžete ľahko nájsť svoje profesionálne naplnenie. Tom Hanks má štyri deti a je otcom a manželom schopným spojiť kariéru a rodinu. Raci majú veľkú výhodu, dokážu dosiahnuť naplnenie súčasne v kariére, tak aj v láske.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.