loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Orlando Bloom, januárový Kozorožec

Orlando Bloom, januárový Kozorožec

Orlando Bloom, januárový Kozorožec
Orlando Bloom, januárový Kozorožec

Orlando Bloom, januárový Kozorožec
Orlando Bloom, januárový Kozorožec

Herec, ktorý si v posledných rokoch pomaly, ale isto získava srdcia fanúšikov. Orlando Bloom sa narodil 13. januára, v deň, ktorý by mal prinášať smolu. V Orlandovom prípade to však neplatí, smola sa mu zaručene vyhýba.

Orlando pochádza z Cantebury vo Veľkej Británii. Veľmi skoro sa preslávil. Vidieť a vychutnať si ho môžte vo veľkých i menších projektoch ako: trilógia Pán prsteňov, Trója, Piráti z Karibiku, Kráľovstvo nebeské, Elizabethtown. Vo všetkých preukázal svoje zjavné kvality. Snímky mu priniesli úspech a celosvetovú pozornosť.

Už odmalička vedel, že ho priťahuje herectvo, preto začal hrať v školských predstaveniach. Neskôr sa prihlásil do Národného divadla pre deti a mládež, a nakoniec vyštudoval Americko-britskú divadelnú akadémiu. Vytrvalosť a oddanosť, s ktorými sa pokúsil o splnenie svojho sna, mu priniesli vytúžené ocenenia a uznanie.

Má len jednu sestru, Samanthu, ktorú vychovala Orlandova matka a nevlastný otec. Jeho biologický otec zomrel v boji proti rasovej diskriminácii v Južnej Afrike, keď Orlando nemal ani 5 rokov. V súčasnosti patrí Orlando k najvyhľadávanejším vo svojom odbore.

Kozorožci sú obdarení trpezlivosťou a vytrvalosťou pokračovať v práci, pokým nedosiahnu vytýčené ciele. Jediná ich nevýhoda je v tom, že sú niekedy trocha sebeckí a považujú sa za lepších ako ich okolie. Ale sú tiež diplomatickí a ľudia sa v ich spoločnosti väčšinou necítia zle či menejcenne. Bojujú za dosiahnutie svojich cieľov, majú pevnú vôľu a vždy uvažujú pozitívne. Snažia sa neprepadnúť pesimizmu, ktorý by im nepomohol pri dosahovaní očakávaných výsledkov. Keď sa niekedy ocitnú v ťažkých situáciách, nájdu vždy silu prekonať ich a začať s čistým štítom.

Ďalším dôležitým rysom ich povahy je lojalita vo vzťahu. V prvom rade svojho partnera rešpektujú a až potom milujú, preto by mu nikdy neublížili. Pokiaľ sa pocity vo vzťahu zmenia, radšej ho ukončia skôr, ako by urobili nejakú hlúposť. Kozorožci sú bojovníci. Dosiahnu úspech pretože vytrvajú, nevzdávajú sa, majú trpezlivosť, poučia sa z chýb a sú plní optimizmu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.