loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Domáce » Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkov

Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkov

Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkovHudobníci o Komajote
Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkov

Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkov
Novinka Komajoty zaujala prešovských hudobníkov

Mýtus tretieho albumu, ktorý je pre kapelu zlomový v zmysle úspechu, či neúspechu, sa dotýka každej skupiny. Svoju tretiu nahrávku Kolobeh má po roku a pol skladania a nahrávania aj Komajota. Novinka vzbudila záujem u viacerých prešovských hudobníkov, ktorí prezradili svoje čerstvé dojmy z nového albumu Kolobeh a aj z koncertu, na ktorom kapela predstavila svoju novinku. V priestoroch prešovského V klubu sa na krstnom koncerte objavili speváčky Katka Koščová, Katka Knechnová, Michaela Papp, spevák skupiny Raindown Peter Debnár, producent Vlado „Randy“ Gnepa, moderátor Fun Rádia Junior a aktuálny krstný otec Martin Migaš, bubeník Pehy a majiteľ nahrávacieho štúdia Perina, ktorý prišiel až počas koncertu.

„Vstúpil som do sály a z pódia išla brutálna energia. Bavilo to mňa, ľudí aj kapelu a tak to má byť,“ hovorí M. Migaš, ktorého sa táto radosť držala celý večer. „Je to jediná kapela, ktorej keď niečo povieš, je tam určitý reflex. Je tam komunikácia a oni ťa rešpektujú. A to je najviac. Nie si len človek, ktorý rádoby niečo povie a teraz aha, tak to použijeme alebo to nepoužijeme. Nie je tam vypočítavosť. Dnes to bolo o tom, že sme si dali jeden seriózny, voľný krst a všetci sme sa bavili,“ reflektuje Martin posledný rok a pol strávený prácou na albume Kolobeh. A kde vidí najsilnejšiu zbraň skupiny? „Povedal som Husovi, aby vzal všetku svoju energiu a presvedčil ňou ľudí, pretože v jeho hlase vzniká hudba, ktorú keď počujem štyristopäťdesiaty krát, položí ma na zadok. Baví ma to a nenormálne sa z toho všetkého teším.“

Katka Koščová zas prezradila, že sa nové skladby páčia nielen jej, ale aj synovi Martina Husovského. „Mám rada všetky albumy Komajoty a najradšej ich počúvam v aute, pretože sa mi k cestovaniu hodia. Pesničky z Kolobehu sa mi páčia, hoci nepoznám úplne všetky texty naspamäť. Zaujala ma scéna, na ktorej chalani hrali. Takto poctivo sa ešte asi nikdy pred tým nepripravovali. Všetko mali premyslené od A po Z a tým, že s nimi vystupoval aj Miro Szirmai na perkusie a už tradične na klávesy Dano Špiner, to bolo živšie,“ chválila Katka, ktorá poznala aj zákulisie vzniku albumu. „Páčil sa mi Martin Migaš, ktorý album pokrstil. Vyzeral úprimne a rád, že môže byť krstným otcom, a že to spravili celé spolu. Robili na tomto albume veľmi dlho, po nociach, celé dni. Mám to odsledované a odpočúvané od sestry (smiech). Myslím si, že dnešný večer je pre chalanov veľkou satisfakciou za celé ich snaženie,“ dodala speváčka.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky domáce
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.