loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Matthew Perry, augustový Lev

Matthew Perry, augustový Lev

Matthew Perry, augustový Lev
Matthew Perry, augustový Lev

Matthew Perry, augustový Lev
Matthew Perry, augustový Lev

Narodil sa 19. augusta 1969 vo Williamstowne, Massachusetts. Bol nominovaný na cenu Emmy a Zlatý glóbus.

Preslávil sa v kultovom komediálnom sitcome Priatelia, kde takmer 10 rokov predstavoval Chandlera Binga. Matthew je dokonalým komediantom, dokáže vyčariť úsmev na perách každého. V detstve sa venoval tenisu, jeho talent v tomto športe mu mohol pomôcť stať sa dobrým profesionálom, ale túžba byť hercom zvíťazila.

Sláva však máva i svoje tienisté stránky a to zažil aj Matthew. Časom sa stal závislým na alkohole. Našťastie, v súčasnosti sa tejto závislosti, s ktorou ozaj tvrdo bojoval, zbavil.

V roku 2009 si zahral vo filme „17 Again“ (Opäť 17), kde jeho hrdina dostane šancu vrátiť sa do svojej minulosti a zmeniť dráhu života. Ide o šarmantnú komédiu pre všetkých, bez limitov.

Osoby narodené v auguste priťahujú svojou charizmou. Pozitívnou energiou vás rozveselia, bez ohľadu na to, v akej ste práve nálade. Sú ako prvý závan chladného vzduchu, ktorý nasleduje po návšteve sauny.
Stopercentné osvieženie. Ale majú menšiu slabinu: nikomu nedovolia poznať, čo sa skutočne deje v ich srdciach. Nepovedia, čo ich ťaží, nezdôveria sa, aby nezaťažovali svojich blízkych. Pod úsmevom tak môžu ľahko skrývať bolesť. Aj keď to sú ľudia veľmi otvorení, nikoho do svojej duše nepustia. Neboja sa riskovať a snažia sa stále zdokonaľovať v tom, čo robia.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.