loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Madonna má nového milenca!

Madonna má nového milenca!

Madonna má nového milenca!
Madonna má nového milenca!

Madonna má nového milenca!
Madonna má nového milenca!

Madonna má nového milenca! Je ním 24-ročný francúzsky tanečník, pracujúci v New Yorku, Brahim Zaibat. Sama speváčka síce tento fakt nepotvrdila, ani nevyvrátila, ale spolu s mladým Brahimom sú často videní v nočných kluboch aj na uliciach NY.

Mládenec vraj špecifickým spôsobom ohlásil svojej mame novú známosť. Po telefóne jej tak povedal, že sa stretáva so ženou o 8 rokov staršou. Jeho mama to schválila, a zhodnotila, že mu urobí dobre vzťah s trochu staršou slečnou. Na to Brahim zareagoval: Nie mama, ona je o 8 rokov staršia od teba. Volá sa Madonna.

Madonna (52) a mladý tanečník (24) sa spoznali v nákupnom centre Macy v NY, kde Madonna privádzala na trh svoju novú módnu kolekciu a Briham tam vystupoval. Hovorí sa, že to Madonna bola tá, ktorá vyvinula iniciatívu na prvé rande.

Vekový rozdiel však pri tomto páriku nepredstavuje jedinú prekážku:

Po prvé jazyková bariéra: Brahim vraj neovláda práve najlepšie angličtinu a Madonna po francúzsky nehovorí vôbec.

Po druhé: náboženstvo. Ako už prezrádza samotné Brahimove meno, mladý tanečník je moslim, a ako tvrdí jeho matka – je praktizujúci moslim, čo znamená niekoľkokrát denne sa modliť, vyhýbať sa alkoholu, cigaretám...

Ako sa inak vám pozdáva tento Madonnin mladučký priateľ? Nám sa Jesus Luz zdal byť vhodnejším milencom, ale na druhej strane ten francúzsky šarm...

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.