loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Johnny Depp, júnový Blíženec

Johnny Depp, júnový Blíženec

Johnny Depp, júnový Blíženec
Johnny Depp, júnový Blíženec

Johnny Depp, júnový Blíženec
Johnny Depp, júnový Blíženec

Johnny Depp je jedným z mála hercov, ktorých vôbec nie je potrebné predstavovať. Jeho účinkovanie na plátne hovorí samo za seba. Narodil sa 9. júna 1963 v Kentucky, chcel byť rockovou hviezdou, namiesto toho sa herectvo rozvinulo v jeho celoživotnú lásku.

Jeden z najnovších filmov, kde opäť raz oslobodzuje svoj netradičný temperament, je nová adaptácia Alice v krajine zázrakov. Nie je to tak dávno, čo si v krvavom, bizarnom muzikáli „Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street“ vystrihol i odspieval hlavnú rolu „spoločenského“ holiča z Fleet Street. Dobrodružná séria Piráti z Karibiku len potvrdzuje jeho štatút medzinárodnej hviezdy prispôsobujúcej sa akejkoľvek roli. Johnny Depp je herec, ktorý stále stúpa a vyvíja sa prostredníctvom rolí, ktoré stvárňuje.

Má dve malé deti, chlapca a dievčatko, ktoré zbožňuje a dokonca ich berie so sebou na nakrúcanie, aby tak neprišiel ani o chvíľku ich života. Narodil sa v znamení Blížencov, i preto sa mu možno tak ľahko hrá v mnohých roliach – bez ohľadu na situáciu, prostredie či postavu – prispôsobí sa potrebám daného momentu alebo požiadavkám rôznych ľudí.

Ľudia tohto znamenia idú za hlasom svojho srdca, ale v rovnakej miere sa riadia i rozumom. Skôr než urobia nejaké rozhodnutie, zamyslia sa nad dôsledkami. Pokiaľ však veria, že ich voľba je naozaj správna, sú pripravení čeliť akýmkoľvek prekážkam. Necúvajú, keď dostanú novú šancu. Aj keď riziko je niekedy vysoké, nevydržia nečinne sedieť a nenechajú si prekĺznuť osud pomedzi prsty. Život si potrebujú vychutnávať.

Toto leto, pokiaľ nastane možnosť voľby, je nutné, aby Blíženci nasledovali svoj inštinkt. Buďte pripravení prijať novú lásku vo svojom živote.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.