loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Jessica Alba, aprílový Býk

Jessica Alba, aprílový Býk

Jessica Alba, aprílový Býk
Jessica Alba, aprílový Býk

Jessica Alba, aprílový Býk
Jessica Alba, aprílový Býk

Je Býkom telom aj dušou. Vždy bezprostredne vie, čo chce a nenechá sa nikým odradiť. Narodila sa 28. apríla 1981 v Kalifornii, má takmer dvojročnú dcérku Máriu, narodenú v roku 2008. Povahu plnú života, vždy pripravenú čeliť búrkam zdedila po otcovi, pôvodom z Mexika. Anjelskú dušu a elegantný štýl dostala darom od matky, ktorá je Francúzka.

Kurzy herectva začala navštevovať v dvanástich rokoch a pokračovala v nich po celú dobu štúdia. Jednu z prvých cien, Zlatý glóbus, získala za najlepší herecký výkon v televíznej minisérii „Dark Angel“, kde si kritika prvýkrát všimla jej spôsob hrania. Je to jedna z mála herečiek, ktoré vedia ako spojiť rodinný život a herectvo.

Prvá rola, ktorá ju preslávila, bola v televíznej sérii „Dark Angel“. Od tej doby jej kariéra zaznamenala raketový nárast. Obsadila mnoho hlavných postáv spoločne so slávnymi hercami v snímkach ako „So slovníkom v posteli“, „Honey“, „Sin City“, „Fantastická štvorka“ a „Into the Blue“.

Býk je jedným z najvytrvalejších znamení a vždy s očami upretými k cieľu. Keď si niečo praje, urobí všetko preto, aby to docielil. Má silný charakter, veľmi ľahko sa presadzuje, pretože má veľkú dôveru vo svoje schopnosti a je tiež silnou osobnosťou. Je múdry, rýchlo zachytí nové informácie a má veľmi vyvinutý zmysel pre vlastníctvo.

„Každý by vám rád radil a chcel vás zmeniť. Ja sa nestarám o slávu a nestojím o to, byť celebritou. Viem, že je to súčasťou mojej práce, ale nezáleží mi, čo si ostatní myslia o tom, kým by som mala byť,“ hovorí aprílová Jessica Alba.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.