loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby

Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby

Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby
Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby

Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby
Jennifer Love Hewitt, februárové Ryby

Svoj talent skutočne prejavila vo filmoch Trója, Tajomstvo minulého leta, Tajomstvo minulého leta 2, Vreskot a tiež v televíznych roliach. Publikum asi dodnes udivuje, že táto veľmi rafinovaná a elegantná žena sa rozhodla hrať v thrilleroch a hororových filmoch. Čo naznačuje jediné: je ako chameleón schopný meniť sa a prispôsobovať prostrediu, v ktorom sa nachádza.

Premiérovo sa na našich televíznych obrazovkách vysiela seriál „Stratené duše“, kde sa herečka snaží pomôcť duchom dostať sa na svetlo a vyriešiť svoje odložené problémy. Niektorí z nich sú však nabití negatívnou energiou, čo jej prácu práve neuľahčuje.

Narodila sa 21. februára v Texase, má čisto americkú krv. Nebojí sa riskovať, aby dostala to, čo chce. Pokiaľ ide o herectvo, snaží sa stále zdokonaľovať. Okrem toho, že hrá, je tiež dobrou speváčkou a svoj nádherný hlas nechala zaznieť v niekoľkých piesňach a videoklipoch.

Jej rodičia sa rozviedli, keď bola malá, a nemala to ľahké. S matkou zostali veľmi blízke, pevne ju podporovala v jej snahách stať sa uznávanou herečkou.

Jennifer vraj celý život verí na pravú lásku. Verí tiež, že osud nám skôr či neskôr prinesie do cesty niekoho, kto nás urobí šťastnými, a záleží len na nás, či máme odvahu šancu aj prijať.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.