loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Gwen Stefani, októbrové Váhy

Gwen Stefani, októbrové Váhy

Gwen Stefani, októbrové Váhy
Gwen Stefani, októbrové Váhy

Gwen Stefani, októbrové Váhy
Gwen Stefani, októbrové Váhy

Pop-rocková speváčka je jednou z mála hviezd, ktorým sa podarilo prispôsobiť a rásť so svojimi fanúšikmi. Napriek tomu, že pôsobí v hudobnej brandži už viac ako 10 rokov, je Gwen stále výrazne obľúbená.
Vie, ako zaujať bez toho, aby zmenila svoju vlastnú osobnosť, ktorá je, mimochodom, zrejmá v každom jej videoklipe. Možno ju považovať za nonkonformnú osobu, ktorá sa nebojí vyjadriť svoje názory priamo pred miliónmi poslucháčov, ako prostredníctvom svojich textov, tak prostredníctvom svojich videoklipov.

Narodila sa 3. októbra 1969 v Kalifornii. Po svojom debute v kapele No Doubt sa stala celosvetovo známou speváčkou. Po nejakej dobe sa skupina rozpadla a ona spoznala vlastný úspech.

Je tiež módnou návrhárkou a inšpiráciu pre svoje modely nachádza priamo vo svojich videoklipoch. Vydala sa za Gavina Rossdala, ktorý tiež pôsobí ako muzikant v hudobnej kapele. V súčasnosti majú spolu už dvoch synov, a Gwen a Gavin sú jedným z najstabilnejších párov hudobného sveta.

Ľudia narodení v októbri milujú umenie, prírodu, všetko krásne, neboja sa svoje názory vysloviť nahlas. Sú radi prirodzenými a nezávislými. Majú veľmi silnú osobnosť, a preto vždy hľadajú nové spôsoby, ako vyniknúť. Neznášajú hlúposť, preto sa vyhýbajú ľuďom, ktorí na nich pôsobia nepríjemným dojmom. Sú vyrovnaní a úprimní, neradi sa pretvarujú. Milujú život a snažia sa ho žiť naplno. 

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.