loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Eva Longoria Parker, marcové Ryby

Eva Longoria Parker, marcové Ryby

Eva Longoria Parker, marcové Ryby
Eva Longoria Parker, marcové Ryby

Eva Longoria Parker, marcové Ryby
Eva Longoria Parker, marcové Ryby

Seriál „Zúfalé manželky“ posilnil jej postavenie hviezdy a priviedol ju späť pred svetlo reflektorov, a i do sŕdc fanúšikov.

Narodila sa 15. marca 1975 a úspech spoznala prostredníctvom seriálu lámajúceho rekordy sledovanosti na celom svete. Okrem toho, že je dobrou herečkou, je tiež považovaná za jednu z najkrajších žien sveta.

Eva Longoria Parker vyžaruje zvláštnu ženskosť a je ženou v pravom slova zmysle: miluje nakupovanie, šperky, líčidlá. Stačí sa na ňu pozrieť jediný raz a zmyselnosť z nej vyžaruje každý pórom. Veď nie nadarmo je Ryba: ľudia narodení v tomto znamení dbajú na svoj vzhľad, poznajú svoje nedostatky, ale aj prednosti, a preto ukazujú to najlepšie, čo majú.

Nejakú dobu bola vydatá za herca Tylera Christophera, avšak navzájom v sebe osudového partnera nenašli. V roku 2007 sa vydala za basketbalovú hviezdu Tonyho Parkera. Dokázala tak, že pravú lásku nemusíme nutne nájsť na prvý pokus, ale nemožno sa vzdať – nesmiete prestať v hľadaní.

Narodila sa v Texase a má ešte tri sestry, ktorých mená začínajú na písmeno E: Elizabeth, Emily a Esmeralda. Študovala vedeckú disciplínu. V roku 1998 vyhrala súťaž Miss Corpus Christi USA a stala sa novou tvárou L'Oreal. Vlastní jednu reštauráciu v Hollywoode a v minulom roku robila reklamu pre zmrzlinu Magnum.

Ryby sú veľmi silnými znameniami. Sú nezávislí, túžia sa neustále rozvíjať, ale to neznamená, že zanedbávajú rodinu alebo sami seba. Berú život ako kolotoč: je väčšia zábava stúpať a zažiť ten zakaždým iný pocit zo stúpania, než sedieť stranou a sledovať, ako si ho užívajú druhí.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.