loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?

Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?

Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?
Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?

Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?
Demi Moore a Ashton Kutcher – koniec?

Zdá sa, že niekoľkoročný takmer vzorový vzťah Demi Moore (48) a Ashtona Kutchera (33) je v troskách.

Momentálne žijú partneri oddelene – Ashton v Kalifornii, kde sa venuje svojej novej role v známom sitcome Dva a pol chlapa, ktorú prebral po nepolepšiteľnom Charliem Sheenovi, a Demi v New Yourku, kde prednedávnom mal premiéru jej režisérsky debut.

Bývalá manželka Bruca Willisa a jeden z najpríťažlivejších hercov „mladého Hollywoodu“ sa stretávali od roku 2003. V roku 2005 sa zosobášili a napriek mnohým neprajníckym klebetám a vekovému rozdielu, patril ich vzťah k jedným z najusporiadanejších v Hollywoode.

Prvé náznaky krízy sa ale predsa objavili, a to v roku 2010. Vtedy páriku pomohla duchovne zameraná dovolenka v Izraeli.

Šieste výročie svadby však strávili oddelene, pričom Ashton divoko žúroval v meste San Diego v spoločnosti začínajúcej blond modelky, ktorá dodatočne prezradila detaily ich spoločnej noci britskému novinárovi. Mimo iného uviedla aj to, že jej Ashton tvrdil, že už nie je zadaný...

Majetok manželov sa pohybuje okolo 290 miliónov dolárov, takže sa pravdepodobne chystá jeden z tých drahších rozvodov amerického show biznisu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.