loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Celebrity » Zahraničné » Brad Pitt, decembrový Strelec

Brad Pitt, decembrový Strelec

Brad Pitt, decembrový Strelec
Brad Pitt, decembrový Strelec

Brad Pitt, decembrový Strelec
Brad Pitt, decembrový Strelec

Brad Pitt odnepamäti bol a stále je jedným z elitných hercov. Okrem toho podľa časopisu People stelesňuje jedného z najkrajších mužov sveta. Keď k tomu pridáme jeho dokonalé rodinné založenie, o čom svedčí veľká rodina, ktorú si založil s nemenej slávnou Angelinou Jolie, je nám úplne jasné, prečo si navždy predplatil miesta v srdci fanúšičiek.

Legenda o vášni, Sedem, Zoznámte sa, Joe Black, Podfuk, Milujte svojho zabijaka, Sedem rokov v Tibete, Trója, Podivuhodný prípad Benjamina Buttona... to sú len niektoré mená z desiatok filmov, v ktorých účinkoval a ktoré dokazujú jeho túžbu stať sa lepším a nájsť role, čo ho ako herca zdokonalia. Vďaka vytrvalosti a ambicióznosti sa dnes radí k najžiadanejším a najlepšie plateným hercom.

Brad je najstarším z troch súrodencov, má ešte sestru a brata. Prežil pekné detstvo vo svojej rodnej Amerike, v štáte Oklahoma. Vždy cítil, že musí chcieť urobiť niečo viac, a preto nastúpil na Fakultu žurnalistiky. Nasledoval výlet do Los Angeles, kde začal študovať herectvo. Vedel, že táto profesia vyžaduje tvrdú prácu a trpezlivosť a napriek tomu, že bol sám, bez peňazí, bez blízkych priateľov a rodiny v cudzom meste, nevzdal to. Aby si mohol dovoliť kurzy herectva, začal po nociach pracovať ako šofér limuzíny, vo fast-foodoch a cez deň chodil do školy.

Preukázal, že má srdce Strelca, ktorý sa nevzdáva ľahko a ktorý sa stále snaží byť lepším. Šiel po svojej ceste k herectvu, hoci nebola ľahká a musel čeliť mnohým prekážkam.

Zo začiatku dostával malé role v televíznych seriáloch, ale stačilo to k tomu, aby sa zviditeľnil a čoskoro sa stal hercom, ktorý takmer neopúšťa strieborné plátno. Už v tvorivých začiatkoch si zahral s hereckými kapacitami ako napríklad s Georgem Clooneyem či Anthony Hopkinsom.

Rovnako ako Brad Pitt majú ľudia narodení v znamení Strelca vnútornú silu a túžbu dostatočne silnú k tomu, aby si splnili sny. Musia však bojovať, nevzdávať sa pri prvej prekážke, vytrvať a učiť sa nové.
Strelci milujú spoločnosť, radi cestujú, radi sa obklopujú priateľmi a rodinou a žijú svoj život naplno.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zahraničné
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.