loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Bloger » Zima sa opýta ...
Zaradiť môj blog »
30.08.2018

Zima sa opýta ...

Blog: poradca Feng shui
všetky články blogu navštívte blog
Zima sa opýta ...
Zima sa opýta ...

to je moja obľúbená téma. Čo som robila v lete, pripravila som si zásoby na zimu? Človek, kým je mladý, tak si hovorí, že on bude iný ako jeho rodičia. No máš ho vidieť. Moja mamička okrem svojej záhrady chodila aj na jablká, ktoré rástli v okolí ich bydliska a pekne krásne ich nastrúhané nazavárala. Čo myslíte, čo robím ja? Zoberiem nákupný vak na kolieskach, vlastnoručne urobený zberák na ovocie na stromoch a hajde do prírody.

Včera som išla bez zberáka, tak som dočiahla len na menšie jabĺčka, dnes už vidno, že som dočiahla aj na tie horné rady.

Popri oberaní jabĺčok som si natrhala aj zlatobyľ a prasličku. V záhradke ostrihala levanduľu, aj šupky z bio jabĺčok suším, sú dobré do čaju.

A takto vyzerá moje úsilie. Nastrúhané zavarené bio jabĺčka. Takto to robievala aj moja mamička. A tak to robím už aj ja. Potom sa už rýchlo upečie koláčik, keď je to už takto nachystané. Aj do štrúdle, ale mám aj dva výborné recepty, ktoré rada robievam.

Keď prídem z oberačky domov, tak na rýchlo obed, co dúm dal :)

A vy čo robíte v lete? Oddychujte pri vode? Staviate, budujete, plánujete rekonštrukciu? Viete, že na to som tu, aby som vám poradila. Je to na celý život, tak nech to máte krásne a zdravé. 

Budem sa tešiť, keď mi napíšete. Kým som tu, som tu pre vás.

S láskou                        Janka 

jankag888@gmail.com

Tento článok sa mi páči

http://jankagreg328.blogspot.com/2018/08/zima-sa-opyta.html

všetky články blogu

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.