loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Bloger » šancu urobiť dobrý prvý dojem máš iba raz // zapoj sa do súťaže a vyhraj okamžitý biely úsmev
Zaradiť môj blog »
14.05.2018

šancu urobiť dobrý prvý dojem máš iba raz // zapoj sa do súťaže a vyhraj okamžitý biely úsmev

Blog: Mademoiselle IVA by Ivana Klepáčová
všetky články blogu navštívte blog
šancu urobiť dobrý prvý dojem máš iba raz // zapoj sa do súťaže a vyhraj okamžitý biely úsmev
šancu urobiť dobrý prvý dojem máš iba raz // zapoj sa do súťaže a vyhraj okamžitý biely úsmev

Viete koľko času máte urobiť prvý dojem? Je to presne päť sekúnd. Viete, čo si na vás ľudia všimnú ako prvé? Oblečenie. Pri zoznamovaní však budete podávať ruku, preto by ste nemali zabudnúť ani na úpravu nechtov a manikúru. Ak si hovoríte, že sú to samé povrchné veci a vy vsádzate na inteligenciu a vedomosti, tak ste na omyle. Prvý dojem neurobíte tým, že máte dve vysoké školy a po práci chodíte do domova dôchodcov ako dobrovoľníčka. Je to pekné, ale to je až ten "druhý" dojem, ku ktorému sa nie vždy môžete dostať. Preto pred každou dôležitou schôdzkou, stretnutím alebo pohovorom nezabúdajte na vhodné oblečenie, upravené nechty, čisté topánky, pekne sa učešte, upravte si make-up a pri odchode skontrolujte, či nemáte niečo medzi zubami a sviežosť dychu. K sviežemu dychu a rozjasneným, na pohľad belším zubom, si môžete okamžite pomôcť napríklad aj zubnými pastami Signal white now, ktoré som si obľúbila aj ja. Dnes vám predstavím White Now CC. Čítaj ďalej, v článku nájdeš aj pravidlá súťaže :) 

Nová zubná pasta Signal White Now CC v sebe spája okamžitý bieliaci efekt*(kamžitý bieliaci efekt je dočasný a optický) s dlhotrvajúcou ochranou. Vďaka inovatívnej Blue Light technológii bez abrazívnych zložiek bude váš úsmev okamžite belší*. Zloženie zubnej pasty Signal White Now CC obohatené o aktívny minerál a zinok navyše dodá vašim zubom a ďasnám maximálnu starostlivosť počas celého dňa*(Pri čistení 2x denne). Značka Signal navyše na trh uvádza novú zubnú kefku Signal White Now Carbon + Correct s karbónovými štetinkami napustenými uhlím a s extra leštiacou lamelou. Karbónové vlákna zabezpečujú výnimočnú čistotu, zbavujú zuby nečistôt, pričom leštiaca lamela zuby leští a zbavuje škvŕn, čo zintenzívňuje výsledný bieliaci efekt. Určite vás zaujíma moja skúsenosť s týmito výrobkami. Zubnú pastu Signal White Now poznám už dlhšie a používala som ju dávnejšie. Signal White Now CC som však skúšala po prvý kr, vôbec z nej nemám citlivé zuby, pretože zo skúsenosti viem, že niektoré bieliace zubné pasty obsahujú látky, z ktorých sú potom zuby neuveriteľné citlivé aj na dýchanie nie to na sladké alebo studené. Ako som spomínala, tieto pasty sú super na použitie pred dôležitou schôdzkou, rande, alebo keď si chcete trošku zdvihnúť sebavedomie, a preto by nemala chýbať vo vašej kozmetickej taštičke. Nech to znie akokoľvek divne, mala by tam byť a nižšie vysvetlím aj prečo. Po použití sú zuby opticky svetlejšie a rozjasnené. Čo iné môže byť lepšie ako zaujať aj žiarivým úsmevom ako z reklamy. Zubná kefka mi žiaľ nevyhovuje, na moje citlivejšie zuby je príliš tvrdá a má aj väčšiu hlavicu. Vám však možno bude vyhovovať, nebojte, možno len ja mám "rozmaznané" zuby.  A prečo by mala byť pasta súčasťou kozmetickej taštičky? Pretože keď už máme svieži dych a krásne žiarivé zuby, tak by sme nemali zabudnúť ani na rúž na pery. Každý rúž má teplý alebo studený podtón, ktorý môže opticky vaše zuby zosvetliť alebo naopak budú vizuálne žlté, aj keď v skutočnosti nie sú žlté. Ak má rúž teplý podtón, zuby budú žlté a ak studený t.j. modrý tak budú vyzerať krásne biele a pokožka bude takisto pôsobiť svetlejšie. Ja mám doma veľmi veľa červených rúžov a toto je presne dôvod prečo. Takže, ak červený rúž tak aj zubnú pastu s bieliacim efektom.  Trošku vám to uľahčím, a práve teraz môžete túto zubnú pastu otestovať a rovno vám ju zabalím do krásnej kozmetickej taštičky s brmbolcom a pribalím aj tri trendy odtiene rúžov. Výrazný červený na kávu s kamarátkou, telový do práce alebo školy a fialový na párty. Aké sú pravidlá súťaže? Čítaj ďalej

SÚŤAŽ Teraz máte jedinečnú možnosť vyhrať balíček od Signal. Balíček obsahuje: ružovú kozmetickú taštičku, kľúčenku brmbolec, zubnú pastu Signal White Now CC, zubnú kefku a rúže NYX v troch farbách (nebojte sa rúže aj kefka budú nové zabalené a nepoužité). Ako môžete vyhrať tento krásny balíček? Stačí ma sledovať na Instagrame (ak nemáte instagram tak na facebooku) a do komentára napísať, či ste už vyskúšali Signal White Now CC a nezabudnite aj  kontaktný e-mail. Súťaž trvá do 20.5.2018. Jedného výhercu/kyňu vyžrebujem v pondelok 21.5.2018.

 

******

Našu originálnu tvorbu nájdete v záložke >>> ŠITIE

Ďalšie DIY projekty nájdete v záložke >>> DIY

Kontakt na mňa v časti >>> KONTAKT

******

Tento článok sa mi páči

http://mademoiselleiva.com/2018/05/signal-white-now-cc.html

všetky články blogu

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.