loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Bloger » Nám je už fajn!
Zaradiť môj blog »
06.11.2017

Nám je už fajn!

Blog: 60plus
všetky články blogu navštívte blog
Nám je už fajn!
Nám je už fajn!

Dnes ráno sme si mohli pospať o hodinu dlhšie. V noci sa menil letný čas na stredoeurópsky. O tom, že vstávame ráno do tmy, som začala písať článok už pred niekoľkými dňami. Nestihla som ho dopísať a už tu máme zase svetlejšie rána. Ešte nedávno som sa zobudila dobre po šiestej a na tmavej oblohe sa jagalo množstvo hviezd. Dnes, po zmene času to už bolo o niečo lepšie. Na druhej strane, horšie to bude večer. Popoludnia sa nám budú zdať stále kratšie, pretože slnko začne zapadať o hodinu skôr. Tu u nás napríklad dnes zapadne o 16:40. Čím viac smerom na východ, tým skoršie. Ozaj, vedeli ste, že rozdiel v čase medzi východom slnka v Košiciach a v Bratislave je osemnásť minút?

 Aj toto potrvá iba krátky čas, pretože dni sa budú naďalej skracovať. Príde obdobie, ktoré naozaj nemám veľmi rada. V lete vstávam dosť skoro. Budím sa, ako sa deň rozvidní, niekedy už okolo piatej. A to sa nikam neponáhľam, zostávam doma. S pribúdajúcou jeseňou si všímam, že je moje vstávanie čoraz neskoršie. Neviem, ako je to s ostatnými vo vekovej  kategórii 60plus. Aj vy si pohoviete dlhšie v posteli? 

Týmto príspevkom chcem nadviazať na tému, o ktorej som písala nedávno. Spomínala som tam pozitíva aj negatíva dôchodkového veku. Jedným z pozitív je napríklad aj to, že nemusíme vstávať vtedy, kedy musíme, ale vtedy, kedy chceme

Tento článok sa mi páči

http://blog60plus.blogspot.com/2017/10/nam-je-uz-fajn.html

všetky články blogu

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.