loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Bloger » Ako správne stimulovať Bod G
Zaradiť môj blog »
14.08.2012

Ako správne stimulovať Bod G

Blog: Sex Laska a vzťahy, Potešenie pre život
všetky články blogu navštívte blog
Ako správne stimulovať Bod G
Ako správne stimulovať Bod G

Čo je bod G a ako ho stimulovať ?. Na rozdiel od mužov, ženy môžu orgazmus dosiahnuť viacerými spôsobmi. Dráždením klitorisu, vaginálnou masturbáciou, alebo stimuláciou bodu G. G-bod čiže Grafenbergov bod je erotogénna zóna na prednej stene vagíny, ktorej stimulácia vedie k orgazmu sprevádzanému výronom tekutiny (ejakulácia) vzdialene pripomínajúcu sperma (niekedy ju môžete nájsť pod názvom female ejaculation).

Táto tekutina samozrejme neobsahuje spermie. Jedná sa o výlučok žľazy, ktorá je u ženy obdobná mužskej žľaze predstojnej (prostata). Tá vlastne tvorí podstatu bodu G.

Partner vás môže priviesť k orgazmu celkom ľahko dráždením klitorisu, alebo pri súloži. Avšak nájsť a správne stimulovať G-bod nie je tak jednoduché. Veľa ľudí ani nevie kde G-bod vlastne leží. Bod G je sformované množstvo nervového tkaniva umiestneného okolo močovej trubice na prednej stene pošvy za lonovou kosťou. G-bod je ohnisko ženského sexuálneho vzrušenia. Veľkosť a umiestnenie Bodu-G sa bude u každej ženy líšiť, ale obvykle je to v druhej tretine pošvy priamo za lonovou kosťou. Naučte svojho partnera dráždiť tento bod, zažijete silnejšie vzrušenie a možno aj nový rozmer orgazmu.

G-bod nie je jednoduché lokalizovať. Niekedy ženám trvá veľmi dlho než ho nájdu, niektoré dokonca neveria, že ho vôbec majú. Tu je jednoduchá metóda k jeho lokalizáciu. Ľahnite si na chrbát, roztiahnite nohy, ohnite kolená a pod panvu si môžete umiestniť vankúšik. Váš partner nech si navlhčí prsty (najlepšie lubrikačným gélom) a najdlhší (najlepšie prostredník) zasunie do pošvy. Alebo prostredník i s ukazovákom, ale to už záleží predovšetkým na vašej dohode s partnerkou. V dvoch tretinách dĺžky vagíny pritlačí prst smerom dopredu k lonovej kosti. Treba preskúmať oblasť okolo močovej trubice a ľahko tlačte na pošvovú stenu. Pretože je toto miesto celé obklopené svalovým tkanivom bude možno treba pritlačiť aj viac ako je obvyklé a pohybujte prstom zo strany na stranu. Až narazíte na to správne miesto partnerka to určite spozná a povie vám. Keď nájdete tento citlivý bod a budete pokračovať v jeho dráždenie, môže sa stať že táto tkanivo vám svojím zdurením bude pripomínať tkanivo stoporeného penisu.

Ako správne stimulovať G-bod ?. Teraz keď už ste našli bod-G a kľačíte medzi stehnami vašej partnerky, môžete použiť palec vašej druhej ruky k jemnému dráždeniu klitorisu. Táto kombinácia by jej mala priniesť veľmi intenzívne pocity. Môžete ju priviesť k vyvrcholeniu v tejto pozícii, alebo môžete pokračovať v inej polohe.

Ak si vaša partnerka kľakne, a je na štyroch môžete pokračovať v dráždeni G-bodu zozadu. Vložte do vagíny dva prsty, ľahko ju roztiahnite, zatlačte smerom dolu a pohybujte prstami dopredu, dozadu a za strany na stranu. Mnoho žien má pri dráždení G-bodu rado polohu v kľaku a zozadu. To preto, že muž má lepší prístup k miestu na prednej strane pošvy. Väčšina žien potrebuje k dosiahnutiu orgazmu, silnejší tlak a rýchle rytmické trenie bodu G. U niektorých žien sa z počiatku dostavuje aj nutkanie na močenie, preto odporúčame vyprázdniť močový mechúr pred zahájením milostnej predohry. Ak by mala partnerka toto nutkanie znova počas stimulácie, je potrebné zastaviť a znova sa vymočiť, inak by sa nemohla sústrediť. Pri stimulácii G-bodu a následnom orgazme dochádza k určitému vypudeniu tekutiny. Samozrejme množstvo tejto tekutiny bude u každej ženy iné. U niektoré ženy bude nenápadné au iného to môže byť ono príslovečné striekanie ženy pri orgazme.

G-bod sa dráždi tak že, Ruka totiž musí byť otočená dlaňou nahor k tvary, Ak sa vám nebude dariť G-bod nájsť, nezúfajte a občas to zase skúste. Nemá cenu sa za tým každý deň naháňať a partnerku k niečomu nútiť. Musí chcieť predovšetkým ona. Každopádne ženy vyhlasujú, že táto vrchná strana vagíny je pre nich viac citlivá a v kombinácii s dráždením klitorisu sa tomuto hľadanie určite nebude brániť.

Tak veľa šťastia a dajte my vedieť ako sa darilo, prípadne aj vaše postrehy pri hľadaní.

Dve videá ktoré popisujú, kde sa Bod-G nachádza a ako správne ho stimulovať pre dosiahnutie maximálnej rozkoše.

Náučné video s popisom kde sa Bod-G nachádza.

Náučné video, ako správne stimulovať Bod-G

Tento článok sa mi páči

http://pleasureforlive.blogspot.com/2012/08/coje-bod-g-ako-ho-stimulovat.html

všetky články blogu

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.